“Borderlands 2” saab VR versiooni!

Gearbox  Software andis teada, et neil on tegemisel “Borderlands 2 VR“, mis ilmub 14. detsembril ja hakkab maksma 49,99€. Eeltellimuse teinud fännidele on lisaks veel dünaamiline Playstation 4 teema, kus on ikoonilised karakterid Salvador, Maya, Axton ja Zer0. Borderlands frantsiis sai kuulsaks kui žanri ümber tegev tulistamise ja rüüstamise videomäng, mis paistis silma iseloomuliku huumoriga, kuid tõsiseltvõetava mängumehhanismiga. “Borderlands 2 VR” viib mängijad tagasi Pandora nimelisse maailma, kus tuleb astuda vastu galaktika kõige sarmikamale psühhopaadile Handsome Jack.

Olulised aspektid “Borderlands 2 VR” juures:

  • Virutaalselt astu Pandora pinnale – kaasas kõikvõimalik varustus, tuleb maha võtta bandiidid. Igat relva saab uurida erinevate nurkade alt, sihtimine on reaalne ning inuitsioonid peaks töötama nagu reaalses elus.
  • Virtuaalselt aeglusta aega – unikaalne just VR versioonile, on siin võimalik lühikeseks momendiks aega enda ümber aeglustada. Selle jaoks on olemas BAMF Time (Bad Ass Mega Fun Time), mis koos teleportimisega loob ühe meeldejääva kogemuse.
  • Virtuaalen Vault Hunter – mängija võib endale valida ühe neljast karakterist: Siren, Commando, Gunzerker ja Assassin. Igal ühel on unikaalsed oskused, mis on kõik tehtud ümber sobima VR keskkonda. 
  • Virtuaalsed uuendused – esimest korda saab sõita masinatega esimese isiku vaates. Sihtimine käib kiivriga, juhtimine puldiga. Move pultide jaoks on loodud uus ja interaktiivne menüüde süsteem, mis annab platvormile unikaalse viisi mänguga suhelda. Samuti on võimalik valida endale sobilik liikumise viis – sujuv, äkiline või teleport.

Borderlands 2 VR” ilmub 14. detsembril 2018 ja ainult PSVR peale. Vanusepiirang saab olema PEGI 18+ ning see on üksikmängijale ainult.

Allikas: Gearbox Software pressiteade.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar