“Call of Duty: Black Ops 3” murrab rekordeid!

Tänaseks päevaks on teada, et mäng Call of Duty: Black Ops III on aasta 2015 senimaani kõige edukam meelelahutustoote avanädalavahetus. Võrreldes teiste meelelahutussektoritega, siis see on sama palju, kui kaks suurimat filmi, kuus parimat muusikaplaati ning kolm suurimat raamatut müüsid kokku oma esimesel nädalavahetusel. Black Ops 3 teenis hämmastavad 550 miljonit dollarit, mis on suurem summa kui kaheksa maailma väiksemate riikide aastased eelarved.
Lisakas mängiti võrgus esimesel kolmel päeval kokku rekordilised 75 miljonit tundi. Samuti on Call of Duty: Black Ops 3 nüüd ka enimmüüdud digitaalne mäng, enimmüünud digitaalne PS4 mäng ja juba on tegemist ka 2015 aasta enim striimitud ja vaadatud videomänguga. Kõik rekordid on arvestatud avanädalavahetusega.
Muidugi see ei ole veel kõik. Koos esimese avanädalavahetuse numbritega on Call of Duty mänguseeria nüüd neljas enimmüünud frantsiis ja edukaim mitte Nintendo kaubamärk (Mario, Super Mario, Pokemon), möödudes äärmiselt edukast Grand Theft Auto seeriast.
Nüüd ei ole muud teha, kui oodata järgmist GTA mängu, et kõik rekordid ajalukku saata.
Allikas: www.activision.com
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar