“Call of Duty: Modern Warfare” uuendus annab kettaruumi tagasi

Call of Duty: Modern Warfare mängijad saavad kergemalt hingata

Hetkeks tundus, et suure kettamahu hõlmamine oli Call of Duty: Modern Warfare arendajate jaoks rohkem PR-liigutus, kui tõeline vajadus. Mäng ei mahtunud enam isegi 250GB kettale ära ja ärritas kõiki, kes seda tuntud tulistamismängu arvutil mängivad. Paljud neist pidid lausa loobuma edasisest Call of Duty mängimisest, sest ruum sai lihtsalt otsa.

Kui konsoolidel on alati olnud võimalik erinevaid Call of Duty mängulaade kettalt eemaldada andes sellega ruumi teistele mängudele, siis kuni praeguseni seda arvutil teha ei saanud.

Nüüd, uuendusega 1.28, mis peaks meieni jõudma täna õhtul või homme hommikul, saab seda teha ka arvutil. Lõpuks ometi on võimalik arvutist eemaldada need mängulaadid, mida enam vaja pole. Uudist kinnitas ka Modern Warfare tootmisjuht Paul Haile.

Ilmselgelt on üksikmängu, mitmikmängu ja tasuta mängitava battle-royale Warzone kogumaht selle sisu ja tekstuuride tõttu üüratult mahurikas. Kui varem pole Call of Duty seerias sellist probleemi olnud, siis nende kolimisega Steamist Battle.net’i erinevate mänguosade kustutamisvõimalus kadus. Aasta hiljem, just enne uue Call of Duty: Black Ops Cold War saabumist, on see tagasi.

Mida muud peagi ilmuvast uuendusest leida võib me veel ei tea.

Osta võimas arvuti SIIT!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar