“Disaster Report 4 Plus: Summer Memories” näeb Playstation 4 peal suurepärane välja!

Disaster Report 4 Plus: Summer Memories” sai eile õhtul (reedel) uue treileri ning mõned ilusad pildid. Arendaja Irem kuulutas “Disaster Report 4” välja juba 2010 aastal Playstation 3 peale, kuid oli peagi katkestatud, sest Tohoku maavärin ja tsunami aastal 2011 hävitas juba tehtud tööd. Peame kindlasti mainima, et “Disaster Report 1” ja selle järg on ühed parimad mängud Playstation 2 konsooli peal.
Nüüd on mäng tagasi ja seekord uue arendaja Granzella käes. Uus treiler on sarnane Playstation 3 versioonile, mida nägime juba viis aastat tagasi, kuid seekord on peategelane hoopis naine ning muidugi pilt on tunduvalt ilusam ja suurema resolutsiooniga.
Mäng oli varasemalt meedia tähelepanu käes, sest lugu mängus on järgmine: peategelane on uues linnas tööd otsimas, kui äkitselt tuleb suur maavärin. Peale seda algab ellujäämine ning arendaja lubab seiklust ja põnevust, mida polevat keegi veel näinud. Meedia tähelepanu oli seotud faktiga, et firma, kes seikluse alguses tootis, kaotas maavärinas terve oma töö. Saatuse iroonia?
Ilmumise kuupäev on hetkel veel teadmata.
Allikas: Granzilla, Destructoid
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar