E3 2019: Netflix vaatab videomängude poole näljase pilguga

E3 põhiürituse ajal toimub antud kvartalis mitmeid erinevaid kõrvalisi tegevusi, millest üks olulisemaid on E3 Coliseum, mis on vaba lava stiilis suhtusring ajakirjanike ja kelle iganes vahel, kes seal parasjagu on. Priit käis kuulamas Netflixi esimest ülesastumist E3 ajaloos, sest Videogamers.eu tundis sügavat huvi nende plaanide kohta antud teemas. Muidugi lootsime ka ägedaid ja suuri uudiseid, kuid neid hetkel veel kahjuks ei tulnud.

Priit: Tunnise esitlusega suutis Netflix välja tulla kahe mänguga, millest üheks neist oli Stranger Things kolmas osa, mis on retrolik kuni kahe mängijaga moodustis ja otsene järg kahele eelnevale. Nood olid väidetavalt edukad ning muidugi tugineb see samanimelisele sarjale ja peagi tulevale kolmandale hooajale. Presentatsioonis üritati hoiduda igasuguste spoilerite tegemisest, seega nähtav klipp oli üle keskmise kohitsetud, et midagi tähtsat välja ei paistaks.

Nähtavasti käib kogu mäng kahe karakteriga korraga ning hea tahtmise korral on ka võimalik kahekesi mängida. Näha oli ka killukest lahingut ning ühte kõrvalist missiooni, mis siis hõlmas endas rohkelt samade kohtade külastamist ja edasi-tagasi jooksmist. Igal mängitaval karakteril on kaks rünnakut ning lisaks tutvustati veel kahte uut karakterit, keda uues mängus peagi näha võib.

Teine üllitis on Dark Chrystal, mis on loodud kunagise kuulsa samanimelise filmi järgi. Netflix on loomas sellest tänapäevasemat uut sarja ning kohe sinna juurde otsustati teha ka mäng. “The Dark Christal Tactics: Age of Resistance” andis inspiratsiooni “Final Fantasy Tactics” ning muud samalaadsed moodustised. Tegemist on väga lihtsakoelise mobiilimänguga, maha on joonistatud ruudustik nagu selliste toodete puhul juba traditsiooniks on saanud ning välimuse osas näeb asi täitsa viisakas välja, esialgse treileri järgi paistab, et mingil määral on võimalik ka keskkonda oma hüvanguks ära kasutada. Väga pikalt mängu osas ei räägitud, pigem heietati Dark Christalist kui lapsepõlvefilmist ja sarjast

Loomulikult suutis üks mees teha laval mitu ämbrit, kui küsiti, et mis mänge keegi ootab, vastas Dave Pottinger, et muidu lähevad talle peale Zelda mängud, kuid seekord läheb vastupidises suunas ning valib hoopis “Link’s Awakening”. Ta vist ei taju et tegemist on sama tegelasega, samas sarjas. Kuid ämber läks edasi, kui esitluse lõpus oli avalike küsimuste ja vastuste voor ning küsiti lemmikumat varsti ilmuvat Playstation 4 mängu, siis oli temapoolne vastus “Mõlemad Zelda mängud”.

Jäta kommentaar:

About Priit Kajandi

See "Oppai" särgiga tüüp, kes kaklusmängude turniiridel oma saamatusega silma paistab. Põhihuviks on küll taktikalised rollimängud, kuid alati valmis ka Tekkenis molli saama

Lisa kommentaar