EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD AASTAL 2017. Hääleta ja võida auhindu!

Videogamers.eu on pannud kokku jõu ja nõu teiste oluliste Eesti videomänguteemaliste kanalitega, et leida eestlaste lemmikmängud aastal 2017. HÄÄLETUSVORMI LEIAB POSTITUSE ALT!

Selle väljaselgitamiseks on meil vaja Sinu, kallis lugeja ja mänguhuviline, abi. Ei midagi keerulist, lihtsalt hääleta oma lemmikute poolt ning seejärel jaga kindlasti infot ka sõpradega. Nii saavad nemadki hääletada ja eestlaste lemmikmängude väljaselgitamisel abiks olla.

Kui sinu lemmikut nimekirjas ei ole, saad selle sisestada “MUU” (“OTHER”) alla. Kui mõne kategooria osas hinnangut anda ei oska, siis jäta see osa lihtsalt vahele ja vajuta JÄTKA (või “continue”, vastavalt valitud keelele).

Et hääletamine veelgi huvitavam oleks, siis osalenute vahel loosime aasta lõpus välja ka mitmeid auhindu – T-särgid, videomängud (“PlayerUnknown’s Battlegrounds”, “Assassin’s Creed Origins”, “Nioh”, “Journey”, “South Park: The Fractured but Whole”, “Star Wars Battlefront II”, “WWE 2K18”, “Wolfenstein II: The New Colossus”, “Mario Golf: World Tour”, ja veel palju teisi mänge) pastapliiatsid, X Game Room’i piletid ja tasuta üritus, Apollo Kino kinkepiletid ja muud lahedat! Kingikoti sisuga toetavad PlayStation Eesti, Gamestar, MKuubis, Hobbygamer, X Game Room, Apollo Kino, Red Bull, Konsoolid.com, Mänguarvutid.ee ja Videogamers.eu.

Küsitluses saab osaleda alates 14. detsembrist kuni 28. detsembrini. Tulemused teeme teatavaks 28. detsembril toimuvas Puhata ja Mängida aastalõpusaates, mida saab kuulata ja jälgida siit: https://www.youtube.com/puhatajamangida.

Loosi võitjad teeme teatavaks hiljemalt 5. jaanuaril 2018 Videogamers.eu veebiportaalis!

Tingimustega saab tutvuda siin: goo.gl/zXG41A

Lemmikmängude valimist toetavad:

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar