F1 2016 turniir tuleb juba sellel reedel.

Värskelt avatud X Game Room on palju meie uudistevoogu sattunud, kuid seda hea põhjusega. Varasemalt oleme maininud, et endale kohta ja tugevat identiteeti rajav ettevõtte korraldab igal reedel Gamers Night (Mängurite Öö) nimelist üritust ning nende lubadus on olla stabiilne ja aktiivne, seega leian, et kohalikud mängurid ja muud huvilised peaksid näitama, et meie riigis on selliste asjade vastu huvi.

Videogamers.eu ei ole võõras ürituste korraldamisega ning oskan öelda, et igasugune motivatsioon, jõud ja ressurssid tulevad ikka inimestest, kes mängima tulevad ning tagasisidest, mis aitab edasi liikuda. Seega sellel reedel, 4. augustil, toimub järgmine Gamers Night, kuid seekord on asi juba teistmoodi kui varasemalt. Üritus kannab nime “F1 Start“, mille raames toimub ka esimene turniir. Kohapeal saab endiselt mängida kõiki mänge, mis seal olemas on, kuid nüüd saavad inimesed enda oskuseid proovile panna ning auhindu võita. Mida rohkem huvilisi ja stabiilseid külastajaid, seda rohkem turniire ja paremaid auhindu. Usun, et ei pea seletama, kuidas see süsteem toimib.

Turniir toimub mängus “F1 2016” ning sõidetakse rallitoolidega. Algusaeg on orienteeruvalt kell 0:00, kuid alates 21:00 saab juba harjutada ja ennast korralikult soojaks sõita. Turniiri alguses valitakse suvaline rada, kus iga võistleja saab kolm katset, et enda parimat ringiaega näitada. Üks katse sisaldab soojendusringi ning 3 täiskiiruses ringi, millest parim aeg on selle katse tulemus. Kõik võistlejad on enda tulemused kirja saanud, siis 4 parimat teevad kõik veel ühe katse uuel värskelt valitud rajal, kus kõige viimasena sõidab kõige paremat aega näidanud võistleja. Parimatele on auhinnad, millest osa on välja pannud Red Bull.
Täpsed auhinnad ja sponsorid selguvad jooksvalt ja lähinädalate jooksul.

Korraldajad jätavad endale õiguse reegleid muuta vastavalt mängijate arvule ja vajadusele ning kindlasti tuletame meelde, et tegemist on sõbraliku võistlusega. Võtja muidugi võib uhkustada ja teistele natukene nina krimpsutada, kui värskelt võidetud auhinda naudib. Samuti on teada, et X Game Room planeerib viimaseid sõite linti võtta ning midagi lahedat kokku monteerida ja Youtube’i ülesse laadida, proovides luua midagi meeldejäävat ja stabiilset kohalikele e-spordisõpradele.

Tule ja uuri lähemalt juba sellel reedel Mustamäe keskuse II korrusel.

Vajalikud lingid (Facebook):
X Game Room
Gamers Night
F1 START

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar