“Fallout 4” teeb suuri rekordeid, kuid ei vasta fännide ootustele

Mõned päeva tagasi plahvatuslikult ilmunud mäng “Fallout 4” on löönud mängurid rääkima, jagama, striimima ning terve interneti põlema.
Isegi üks maailma populaarsemaid täiskasvanute veebilehti PornHub pidi tõdema, et mängu ilmumise päeval nende külastatavus langes 10% ning haigete tööliste ja koolilaste arv Ameerikas ulatus epideema mõõtmetesse.
Oodatult on “Fallout 4” teinud hulgaliselt uusi rekordeid ning kindlasti teeb neid lähiajal veel juurdegi:
* Bethesda saatsis välja 12 miljonit koopia oma esimesel kolmel päeval, kuid hetkel ei ole veel teada, et kas kõik ka ära müüdi. Kui see on tõsi, siis “Fallout 4” oleks 750 miljoni dollariga maailma edukaim meelelahutustoote ilmumine, ületades sellega äsja ilmunud “Call of Duty: Black Ops 3” rekordi 550 miljonit. Kõik väljaanded ootavad ametlikke andmeid, et kui palju tegelikult tarbijani jõudis.
* “Fallout 4 Pip-Boy Edition” müüdi läbi 73 minutiga, olles maailma kiireimini läbimüünud Collectors või Special Edition.
* “Fallout 4” on enim eeltellitud videomäng
* Mäng on nüüd ka enimmüünud digitaalne mäng Steami keskkonnas
* “Grand Theft Auto 5” rekord korraga mängijate osas Steami keskkonnas on “Fallout 4” nüüd uhkelt ületanud – 472 000 mängijat ühel ja samal ajal
* “Fallout Pip-Boy” on kõige kiireimi number üheks saanud mäng iTunesi äppipoes
*  Twitch on öelnud, et “Fallout 4” on nüüd ka enimvaadatud mäng, ületades taaskord “Black Ops 3” poolt värskelt tehtud rekordi. Täpset numbrit veel ei ole teada.
Rekordite allikas: Bethsoft.com
Kuidas fännid mängu hindavad?
Kõikide nende rekordite taga on siiski ka midagi veel peidus, mis kohe silma ei hakka – mängijate tagasiside. Üllataval kombel on tagasiside olnud halvem kui oodatud.
Mängijate hinne Metacritic keskkonnas on ainult 5.0 (3619 hindajat), kui kriitikute hinne on 8,6 (24 hindajat). Siiski on teada, et Metacritic ei ole alati kõige usaldusväärsem, seega pöördume Steami ja Gamespoti poole. Steamis on postiivne hinnang 62% ja Gamespoti kasutajate hinnang on 6,9, samal ajal kui Gamespot ise hindab mängu 9 punktiga.
Millise hinde paneksite ise sellele mängule? 
Videogamers.eu meeskond hetkel alles veel mängib seda lugu, seega hindamiseks on vara, kuid peagi saab lugeda ka meie mõtteid ja muljeid.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar