“Final Fantasy 7” karakter Cloud liitub Super Smash Bros seltskonnaga Wii U ja 3DS peal

Täna oli Nintendo Direct (jah, see on lõpuks tagasi) ülekanne, kus avalikustati, et Cloud liitub eepilise kaklusmänguga, kui mängitav karakter.
Cloudil saab olema tema klassikaline “limit break”, Odini kutsumine ning alternatiivne kostüüm, mis põhineb edukal animatsioonil “Final Fantasy VII: Advent Children”.
Lisandub ka uus venüü, mis on FF7 mängust tuntud linn Midgar.
Kahjuks ei ole hetkel veel teada, et millal see uuendus täpselt on saadaval. Samuti võib julgelt eeldada, et tulemas on ka Cloud Strife amiibo kujukene, sest E3 ajal sai lubatud, et iga viimne kui üks Smash tegelane saab endale amiibo kujukese.
Uuendusest teatavas treileris on näha ka Chocobo kostüüm Mii võitleja jaoks.
Uudise teeb suureks üllatuseks fakt, et “Final Fantasy 7” on Nintendo jaoks eriti kibe ajalugu, sest just see mäng oli esimene FF seerias, mis liikus Nintendo pealt Sony uuele konsoolile – Playstation 1. See sümboliseeris nende suurimat põrumist – Playstationi loomine ning FF seeriast ilma jäämine. Sealt edasi ei ole “Final Fantasy 7” kunagi Nintendo ekraanidel olnud, kuid Cloud on ülesse astunud mängus “Theatrhythm Final Fantasy” ja selle järjes “Curtain Call“, mis mõlemad on Nintendo 3DS peal, lisaks veel mängus “Kingdom Hearts: Chain of Memories“, mis on Game Boy Advance’i peal.
Uuenduste jaoks selles teemas, kindlasti hoidke silma peal Videogamers.eu leheküljel!
Cloudi tutvustamise treiler:
Allikas: Nintendo ja IGN
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar