Final Fantasy XIV: Stormblood – vaatame üle, mida uut lisab uus ja seni suurim laiendus.

Square Enix andis natukene aega tagasi välja täiesti uue Final Fantasy XIV laiendi nimega Stormblood. Tegemist on teise suurema laiendiga, mis seekord lisab enneolematult palju sisu, andes suurepärase põhjenduse mängu juurde naasta või alustada.

Stormblood jätkab valguse sõdalase lugu teekonnal vabastamaks Ala Mhigo, mis on suur maailm vallutatud Garleanside poolt kakskümmend aastat tagasi. Esimest korda saavad mängijad lahkuda Eorzea randadest liikudes Far Eastern maadele Doma ja Kugane kuningriigis, proovides neid vabastada kurja impeeriumi käest. Seiklemine toimub koos Playstation, PC ja Mac kasutajatega sujuva platvormidevahelise ühendusega.

  • Kaks uut sõdalase tüüpi – Samuri ja Red Mage.  DPS stiilid annavad mängijatele võimaluse saada selgeks “Sen” kasutades Samuraid või maagia ja füüsiliste löökide hübriid Chainspell kasutades Red Mage sõdalase tüüpi.
  • Maksimum level tõsteti 60 pealt 70-ne peale.
  • Nüüd on võimalik sukelduda ja ujuda, lisades täiesti uue kihi keskkonna avastamisele
  • Uued elajate hõimud ja primaarid. Mängijad saavad kohata iidset Antana hõimu (kõik naised, kes kummardavad Lakshmi) ja Kojin hõimu (veealused elanikud, kes kummardavad Lord of Revel, Susano)
  • PvP uuendus.
  • Laiendatud invetuur, uus varustus, meisterdamise retseptid ja palju muud. 
  • Omega on tagasi. Kõrge tasemega raid “The Bend of Time – Omega” on saadaval.

Mängijad saavad lisaks osta asju, mis lubavad vältida põhiloo mängimist.

Lubatud on veelgi lisasid, mis tulevad aega mööda ning kuulutatakse välja ka vastavalt. Final Fantasy XIV elas üle raske alguse, kuid uuenduslik A Realm Reborn saab hoogu ainult juurde.

Allikas: Square Enix
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar