Fortnite’i neljas hooaeg: Thanos, müstiline luuk ja Twitch Prime #2

Maailma populaarseim videomäng Fortnite võttis neljanda hooaja vastu 1. mail, mis tõi endaga kaasa palju suuri muudatusi ja lisasid. Muutus kaart, lisati uued asjad poodi, uus Battle Pass, uus mängurežiim ning lisati Custom Matchmaking (mis hetkel veel ei tööta).

Kolmanda hooaja lõpul tekkis taevasse kahtlane metoriit, mis koheselt pani inimesed vanenõudteooriaid looma. Algul ei teinud see midagi ja lihtsalt seisis seal, kuid lõpuks põrutas suure hooga vastu maad. Üks eelmise hooaja populaarsemaid maandumispunkte oli vaieldamatult Tilted Towers. Kui nähti, et suur meteoriit hakkab vaikselt langema, kahtlustati, et mängu üks populaarsemaid maandumispaiku kaob ära. Õnneks või kahjuks lendas meteoriit mööda ja maandus Dusty Depot kohale, peale mida lähedal olev Factory kadus täielikult.

Pildiotsingu fortnite dusty divot tulemus

Uue koha nimeks sai Dusty Divot. Koha eesmärk on natuke vähendada Tilted Towersi kasutamist, kutsudes mängijaid avastama uusi kohti. Kaartil on mitmeid erinevaid meteoriidi auke, kuhu on suundunud teadlased uurima. Kui nüüd mängija on meteoriidi augus on tal võimalik süüa Meteoriidi Kivi, mis tagab väiksema gravitatsiooni ja kukkumisest kahju puudub umbes kolmekümneks sekundiks. Süües seda erilist kivi saab Fortnite mängija eelise konkurentide ees, olles teistest kõrgemal võimalusega üllatada mistahes vastast.

Kaardile tuli ka uus Risky Reels, mis on ruudukujuline ala, millel on aed ümber. Seal sees on autod ja suur ekraan, mis on vigastada saanud. Erinevates kohtades on ka meteoriidi jäljed, kust saab korjata Meteoriidi Kive.

Pildiotsingu fortnite season 4 meteorid rocks tulemus

On ka muid uusi kohti, mida avastada! Näiteks on olemas ala, kus saab teha tegelastest filmi, kasutades rohelist lina. Üks sellistest kohtadest on Shifty Shafty maja keldri korrusel.

Pildiotsingu fortnite season 4 map tulemus
8. mail tuli välja uus mängurežiim Infinity Gauntlet, kus 100 inimest võitlevad võidu nimel. Mängus on koheselt märgitud ala kuhu liikuda ja kus saab rohkem materjale ning mis peamine – olla Thanos (kurjam Marveli universumist).
Thanos on pärit Marveli koomiksisarjast, kus ta on üks võimsamaid kurjameid, kelle sooviks on universum päästa läbi poole elanikkonna kaotamise. Nüüd on Thanos jõudnud ka Fortnite’i universumisse, kus ta eesmärk on endiselt sama. 100 inimest lähevad mängu ja maanduvad, kuid mõne aja pärast lendab taevast Thanose kinnas, mida kasutades muundutakse Thanoseks. Thanose võimed on löömine, laserist tulistamine ja kõrgele hüppamine. Kui Thanos hüppab ehitiste peale, siis ta hüppab nendest läbi. Thanos saab ka samamoodi tantsida, nagu kõik teised. Thanosel on 800 elu ja 200 armorit. Kui Thanos tapab kellegi ära, saab ta armori uuesti 200 peale. Kui Thanos sureb, tekib sinna kinnas, mida järgmine mängija kasutada saab.
Battle Pass 4 toob kaasa hulga uusi spraisid, mida mängus enne ei olnudki. Kaasa tuli uusi skinne, tantse, ikoone jne. Battle Passiga tuleb kaasa veel erilised missioonid, mida tehes saab veel igasuguseid asju. Võrreldes kolmanda hooaja Battle Passiga, kus oli ekstra ülesanne ainult siis, kui jõudsid tier sajani. Battle Passiga ülesandeid tehes saab kaks uut skinni, mida saab omakorda uuendada. Leveleid tehes saab uusi maske, turviseid jne. Sellised skinnid on Carbide ja tier saja vääriline Omega.  Pildil olevad skinnid ei ole uuendatud.
Pildiotsingu carbide and omega fortnite tulemus
Twitch Prime loodiga saab varsti uut varandust! Kui mängijal on olemas Twitch Prime, siis sellega saab kaasa Exclusive Battle Royale Trailblazer Outfit, Exclusive Battle Royale True North Back Bling (seljakott), Exclusive Battle Royale Tenderizer Pickaxe ja Exclusive Battle Royale Freestylin’ Emote. Miks neid vaja on, see muidu juba teine küsimus.
 
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar