Gamecan esitleb Gamedev Days 2019 konverentsil esimest korda pikalt arenduses olnud mängu “Overstep”.

Gamecan osaleb 11.–12. aprillil Gamedev Days konverentsil, kuhu tulevad kokku Eesti mänguarendajad ja maailma juhtivad mänguarenduse ettevõtted. Konverentsil näidatakse nende arenduses olevat mängu esimest korda avalikkusele.

  •         Kohapeal on 4 arvutit, mille taga saavad kahepealised meeskonnad üksteise vastu mängida,
  •         meeskond on suhtlemas huvilistega ning vastamas küsimustele,
  •         mängu tegevjuht Marten Palu on üks konverentsil esinejatest, kõneleb rahvusvahelise meeskonna kaugjuhtimisest.

Gamecan on peamiselt Pärnus tegutsev mängustuudio, millel on rahvusvaheline meeskond inimestega Eestis, Suurbritannias, Rumeenias, Ukrainas, Türgis ja Brasiilias. Gamecan sai oma tõelise alguse 2015. aastal, kui meeskonna võttis üle praegune tegevjuht Marten Palu, kes lõi ettevõtte ja kelle juhtimisel arendati varasemast uuema ning põnevama mehaanikaga tulistamismängu.

Aastal 2016 sai Gamecan Fundwise’i kaudu rahastuse, peale mida hakati rohkem keskenduma mängu visuaalidele ning 30 inimesest koosnevale meeskonnale. Samal aastal proovis firma saada rahastust Kickstarteri kaudu, mis kahjuks ebaõnnestus, kuid andis firmale suure õppetunni, lükates hoogu edasisele arendusele.

Peale pikka otsimist õnnestus 2018. aastal leida investorid, meeskonda lisati suurema kogemusega ja kirega inimesed ning Overstep on plaanis välja tuua sellel aastal.

Overstep on kiireloomuline kolmanda isiku vaates tasuta mitmik- ja tulistamismäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud vanakooli ekstreemspordi mängudest. Overstep pakub unikaalset mängitavust akrobaatiliste trikkide ja kombodega. Mäng pakub ka mängu-siseseid oste, mis on peamiselt välimuse-põhised, kuid kellelegi mängus eeliseid ei anna.

„Kujuta ette Tony Hawks Pro Skater’it kui kolmanda persooni tulistamismängu ilma rulata. Relssidel libistamine, seintel jooksmine – sisuliselt akrobaatiliste trikkide sidumine relvaoskusega. See on tulevikuspordiala, kus kaks viieliikmelist robotitest koosnevat tiimi lõbustavad rahvamasse massiivsetel areenidel.“ – Marten Palu

Vajalikud lingid
Koduleht: https://overstepgame.com/
Sotsiaalmeedia:
https://twitter.com/OverstepGame
https://www.instagram.com/overstepgame/
https://www.facebook.com/OverstepGame/
Discord: https://bit.ly/OverstepDiscord

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar