Playstation Now kuumaksuga teenus laienes ka Eestisse.

Playstation Eesti andis täna teada, et varasemalt meie jaoks kättesaamatu mängude striimise teenus Playstation Now on nüüd saadaval ka meie regioonides. Kuna endiselt Sony jaoks Eesti riiki eraldi ei eksisteeri, siis Norra, Rootsi, Soome ja Taani regioonid saavad nüüd seda teenust nautida ja kuna suur osa Eesti PSN konto omanikke on just Soome regiooni all, siis laieneb see nüüd ka nendele kasutajatele.

Playstation Now on kuutasuga teenus, mis pakub üle kuuesaja Playstation 2, 3 ja 4 videomängu ning töötab sarnaselt Xboxil oleva Game Pass teenusega.

Teenust saab kasutada Playstation 4 ja PC peal kas siis striimides või alla laadides offline mängimise jaoks. Tegemist on mängude rendiga, mitte omamisega. Mängude hulgas on sellised Sony enda hitid nagu “Bloodborne”, “The Last of Us” ja “God of War III Remastered”. Samuti multiplatvormidel olevad “Mortal Kombat X”, “For Honor”, “WWE 2K18” “Lego Batman III: Beyond Gotham”, “Ratchet & Clank: All 4 One” ja “Sonic Generations”.

Teenus maksab 14,95€ kuus (või 99,95€ aastas), kuid õnneks saab seda 7-päeva tasuta proovida, seega kõik kellel on huvi, kohe proovima!

Allikas: Playstation Eesti
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar