GameOn – Baltikumi esikoht Eesti CS:GO tiimile ja ülilahedad elamused!

Möödunud reedel alustasime oma teekonda Vilniusesse, et külastada Baltimaade suurimat videomängude kultuuri sündmust, GameONi! Millised olid tipphetked ja mis üldse toimus?
Siemens Arena, GameONi toimumiskoha juurde saabusime laupäeva hommikul kell 8.50 ning seejärel jäime ootama pressile mõeldud sissepääsu avamist. Kui kell lõpuks ka nii kaugel oli ja pressipääsmed käes, siis viskasime üleliigsed asjad pressiala nurka ning suundusime otse expo-alale, kuna Siemens Arena ukse taga paiknev külastajate järjekord ähvardas peagi hõivata kogu olemasoleva ala ja istekohad.

Juba pealtnäha sisukal expo-alal olid esindatud mitukümmend indie-mängude arendajat, PlayStation ja Xbox konsoolid, rallitoolid, arvutimängud ning loomulikult ka mitmed virtuaalreaalsuse tooted.
Mõnekümne minuti pärast oli kogu ekspositsiooni osa huvilistega täitunud ning puudus vähimgi võimalus mõni pult või arvuti enda kätte haarata.
Liikudes edasi ürituse eSpordi lava juurde, kus peatselt olid algamas CS:GO Baltic Cup mängud, võis esimese asjana mitu korda silmi pilgutada, sest lava ning selle kujundus olid ennenägematud, vähemalt Baltimaadest rääkides.
Pärast suurejoonelist avatseremooniat, mille jutustavast osast me midagi aru ei saanud (korraldajad rääkisid leedu keeles), said mänguga alustada meie oma riigi CS:GO tiim OnlineBOTS ja Leedust pärit GamepDNA.
Lõuna paiku said pingelised mängud eestlaste jaoks vägagi positiivse lõpu: OnlineBOTS võitis Baltikumi parima CS:GO tiimi tiitli ja sai vägeva auhinnafondi võidu osaliseks!

Eraldi saab kiita ka ürituse korraldust – tehnilise probleeme ei esinenud ning sündmus oli kindlasti nii mõnegi jaoks unustamatu!
Viska pilk peale ka piltidele meie Facebookis!
Artikkel jäi lühikeseks? Tšekka kodukat mõne päeva pärast ning tutvu tehtud intervjuude ja videoga!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar