VG Party 2015 Sügis | Vägev festival täis lahedaid inimesi ja videomänge!

Mõned nädalad tagasi, 17. oktoobril, kogunesid 130 Eesti videomängude fänni Energia Avastuskeskusesse, et veeta üks mõnus laupäev mängides uusimaid PS3 ja PS4 mänge ning panna proovile oskused Counter-Strike: Global Offensive turniiril.

VG Party festivalide seeria sai alguse käesoleva aasta kevadel (20. märtsil) ja liitis esimesena omasuguste ürituste seas nii konsooli- kui ka arvutimängud.
Sel korral tuli VideoGamers.eu ürituskorralduse meeskond esile aga veelgi suurema auhinnafondiga, millest suure osa moodustas CS:GO turniiri peaauhind: 500€.
Lisaks Counter-Strike’ile selgusid parimad ka konsoolimängudes! Toimusid Fifa16, Mortal Kombat X ja ka värske WRC5 võistlused, mis tõi kohale ka Eesti parimad mängijad. Mängupuldi sai loomulikult kätte haarata igaüks – koostöös PlayStation Eestiga oli kohapeal üles pandud üle 15mängukonsooli!
,,LANi meeskond oli minuarust päris mõistetav ja arusaadav. Valgustus ja asjad
olid väga lahedad ning oli ka piisavalt ruumi. Miinusteks võiks arvestada selle, et arvutimängude serverid ei asunud kohapeal, millest tulenes ping. Väga hea oli veel see, et LANil oli väga hea prize pool ja top tiimid olid Eestist kohal!
Kahjuks ei saanud OnlineBOTS finaalis mängida, kuid süü lasub mitmele osapoolele.” ütles CS:GO esikoha võitnud tiim Djaevelsi esindaja Kevin Kütt.

Eriti vägev oli sel korral ka saalide valgustus ja laval toimuval valgusshow’d, mille võimaldas koos puhta heliga GRM Event Services.
Võistluste tulemused on nähtaval ürituse kodulehel http://vg-party.ee ja pildid on avalikustatud VG Party facebooki lehel http://fb.com/vgeuparty! Vaata ka videot: https://youtu.be/heNbRhneHZ0
VideoGamers.eu tänab südamest kõiki osalejaid ning lubab järgmisel aastal hoiduda varem tehtud vigadest ning tuua oma fännideni veelgi vägevama videomängude festival! Kohtumiseni juba 2016. aastal, VG Partyl!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar