Kas koostöö Benoxiga teeb Black Ops 4 arvutimänguritele nauditavaks?

Screenshot-27

Black Ops 4 on vana hea COD uues võtmes

“Call of Duty: Black Ops 4” muudab mängu peaaegu, et täielikult jäädes samal ajal oma liistude juurde. Kui Black Ops 3 keskendus eelkõige kiirele ja huvitavale liikumisele seintel jookmisest õhus lendamiseni, siis Black Ops 4 – nii nagu ka Call of Duty: WW2 – on nö. jalgadega maapeal. See oli väga julge samm Black Ops 3 puhul teha midagi nii teistsugust ja kui aus olla ning statistikale keskenduda, siis ega sellises stiilis Call of Duty just väga suurele hulgale peale läinudki. Tundub, et sellest on õpitud ja väga palju!

Black Ops 4 on aeglasema kulgemisega kui seda oli Treyarchi eelmine mäng, kuid piisavalt kiire ja hoogne, et mängijatel oleks põnev ja võitlus käiks terve mängu jooksul. Mängijatel on rohkem elusid kui kunagi varem Black Ops mänguajaloos ja lisaks sellele muudeti täielikult elude juurde saamise süsteemi. Selle asemel, et nurgas kükitada ning oodata elude automaatset täislaadimist, on igal mängijal nüüd võimalus eraldi nuppu vajutades ise valida, millal ta endale elusid juurde saab ja vajab. See teeb elude saamise kiiremaks mängusujuvust kaotamata. Algselt väga palju kisa tekitanud süsteem töötab mängus suurepäraselt – justkui ei tahakski enam, et teistmoodi oleks.

black-ops-4-gameplay-

Call of Duty: Black Ops 4” tuleb välja 12. oktoobril, aga juba Beta ajal ja enne ning pärast seda on erinevates kogukondades ja COD-iga seotud keskkondades suurem osa mängijatest väga positiivses meeleolus. Koostöö Benoxiga ning Blizzardiga (Black Ops 4 PC-l on eksklusiivselt saadaval vaid Battle.net-is) on teinud sellest Black Ops seeria mängust ilmselt parima, mis kunagi arvutil olnud.

Uue “vana süsteemina” on sarnaselt Overwatchile Black Ops 4-s karakterid, kel igaühel oma erivõimed, millega meeskonda aidata. Neid on sisuliselt kaks tükki – nö. tavaline erivõime ja OW-i stiilis ultimate. Nende hulka kuuluvad näiteks järgmised asjad: tahvelarvuti, millega iga sel hetkel elus olev meeskonna liiga saab +50 armorit; konks, mida saab seina külge visata ning sellega kiirelt ühest kohast teise liuelda; erinevad kompaktsed relvad ja koerad ja näiteks ka gravitatsiooni nael, mis tapab kõik vastased teatud raadiuses. Muidugi on alles ka vanad head scorestreakid, mis Call of Duty’ga kaasas käivad.

Arvutimänguritele keskendunud Call of Duty: Black Ops 4 sätete menüü on samuti rikkalikum kui kunagi varem. Muuta saab peaaegu, et kõike, mida üks mängija arvutil ihaldada võiks ja mäng jookseb suurepäraselt.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Black Ops 4 tuleb ausõna üks väga mõnus mäng, kuid kõige suuremad ootused on mängijatel tulevase battle royale Blackout suhtes. Seda näeme juba varsti – septembris!

Allikas: Mänguarvutid.ee blogi
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar