Peagi jõuab müügile PlayStation 4 Pro erimudel

Sony Interactive Entertainment (SIE) teatas, et 24. augustil tuleb müügile uus eridisainiga  PlayStation4 Pro (PS4Pro) “PlayStation®4 Pro 500 Million Limited Edition”, mis jõuab piiratud koguses ka Eesti poelettidele. Erimudel on tumesinise läbipaistva disainiga, omab 2 TB kõvaketast ning on pühendatud PlayStationi konsoolide müügile, mida on alates 1994. aastast üle maailma kaubaks läinud enam kui 523,3 miljonit eksemplari.

SIE presidendi ja tegevjuhi John Kodera sõnul loodi erimudel tänamaks fänne, kes läbi aastate on hankinud erinevate generatsioonide PlayStationi mängukonsoole. „Ilma fännide kustumatu toetuseta poleks me suutnud ületada 500 miljoni müüdud konsooli piiri ning teha sellega ajalugu. Jätkame eesmärgiga tegemaks PlayStationist parimat valikut mängimiseks ning laiendamaks sellele pakutavate mängude ning võrguteenuste hulka.“

Huvilised võivad osta eraldi „500 Million Limited Edition“ kujundusega Dualshock 4 juhtpuldi või Gold Wireless peakomplekti, mida on samuti saadaval üksnes piiratud koguses.

 

Tootenimi PlayStation®4 Pro 500 Million Limited Edition
Tootekood CUH-7100B Series
Launch date August 24, 2018
Komplektikuulub

(kogus × 1)

PlayStation®4 Pro konsool (HDD 2TB) *erikujundusega

Wireless Controller (DUALSHOCK®4) *erikujundusega

PlayStation®Camera *erikujundusega

Vertikaalalus *erikujundusega

Mono peakomplekt *erikujundusega

AC voolukaabel

HDMI kaabel

USB kaabel

Infotrükised

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar