Kirglikele mänguritele mõeldud LG kuvar (34UC89G) jõuab oktoobris Eestisse

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles tehnoloogiamessil IFA 2017 spetsiaalselt mänguritele mõeldud 21:9 kuvasuhtega 34UC89G monitori. 34-tolline ekraan jõuab oktoobris ka Eesti mänguriteni.

Monitori lai vaateväli tuleb eriliselt kasuks just ralli-, RTS-, ja AOS mängudes, mis toetavad 21:9 kuvasuhet. Mängimiskogemuse parandamiseks toetab ekraan ka NVIDIA G-Sync ja 144Hz värskendussagedust. Viimast saab konfigureerida 165Hz-ni.

Värskendustehnoloogia NVIDIA G-Sync eemaldab ekraani rebimise ning viib pildi takerdumised ja viibimised miinimumini. Võrreldes 60Hz või 75Hz värskendussagedusega kuvaritega, on mängude mängimine LG uue kuvariga märgatavalt sujuvam ja selgem.

Tänu kaardus ekraanile on iga mängur justkui mängu sees ning laiem kuvasuhe võimaldab mängides ka rohkem näha. Activate Black Stabilizer teeb kõik detailid nähtavaks ka tumedamates kohtades ning Dynamic Action Sync kindlustab ühtlase mängimise.

Spetsiaalne OnScreen Control funktsioon võimaldab aga hulgaliselt olulisi monitori sätteid tuua kiireks ja lihtsaks juurdepääsuks eraldi mugavasse aknasse. Helitugevust, heledust, pildirežiimi eelseadistusi, Screen Split 2.0 ja muud saab nüüd reguleerida vaid mõne hiireklõpsuga.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar