Oktoobrikuu teise poole espordi turniirid – “Call of Duty: Black Ops 3”, “Heartstone” ja “Fifa 18”.

Septembrikuu espordi ürituse saatis minema MängudeÖÖ, kus krooniti CS:GO võitjaks Leedu ja lõpuks sai Tekken uue võitja Eesti pinnal alates 1999. aastast saadik kui Raiko (Videogamers.eu) sai “Tekken 7” turniiril teise koha. Oktoober on alanud vaikselt, kuid teisel poolel läheb esport suure hooga edasi. Vaatame kiirelt üle, et mis on tulemas ja jätkumas ning miks peaks neist osa võtma.


30. oktoober – “Call of Duty: Black Ops III
korraldaja – X Game Room (Mustamäe keskuse teine korrus Tallinn)

Tegemist on kolmest erinevast üritusest koosneva seeriaga, kus võistlused toimuvad esmaspäevast reedeni alates 30. oktoober kuni 3. november. Järgmised kaks samasugust tulevad novembris ja detsembris, mille parimad moodustavad X Game Room ametliku Call of Duty meeskonna, keda peakorraldaja Kristjan loodab hakata treenima ja üritustele saatma. Ürituse pilt viib ürituse Facebooki leheküljele. Osavõtu tasu on 5€.

Formaat on kolmest parim ja LAN, kus parimad mängivad reedel finaalis. Parimatele on omajagu auhindu erinevatelt toetajatelt.


28. oktoober – “Heartstone”
korraldaja – GG-WP Gaming&eSports Lounge (Maneeži 8 keskkinn Tallinn)

Ürituse nimi on “GG-WP Hearthstone Lounge Brawl #3” ning toimub 28. oktoobril algusega 16:30. Osavõtt maksab 5€ ning neli parimat saavad auhinnad. Võistlusele tuleb registreerida, selle jaoks klikkige ürituse pildile, mis viib Facebooki lehele.

REEGLID:
– 8 või 16 mängijat
– Single Elimination, kolmanda ja neljanda koha mänguga
– Last Hero Standing matši formaat (Bo5)
– Iga mängija valmistab 4 erineva klassiga decki
– Esimene mängija, kes võidab 3 mängu matchi jooksu loetakse võitjaks ning läheb edasi
– Mängija peab võitma ühe mängu iga oma kolme deckiga, et võita matchi
– Kui mängija võidab mängu, siis võitja poolt kasutatud decki ei või edasise matchi jooksul kasutada.
– Kaotaja võib soovi korral kasutada sama decki (või valida teist, millega ta pole mängu eelnevalt võitnud).


15. oktoober – “Fifa 18”
korraldaja – Eesti Virtuaalpallurid (Kastani 42 Tartu linn)

Ürituse nimi on “EVP & Viaplay esitlevad: FIFA 18 TARTU Open” ning see on osa virtuaalpallurite hooajast, mida kajastasime ka varem.
Ürituse kirjeldus: “Kui leiad sügise hakul lohutust värsketest virtuaalspordi mängudest, siis ole mureta! Eesti Virtuaalpallurid toovad turniiri esmakordselt Tartusse, Aparaaditehase linnaku mugavaima paiga Tartu Erinevate Tubade Klubi 10 teleri ette ja Playstation 4 konsoolide taha. Tähistame uut hooaega spordis ja meie lemmikmängu FIFA 18 tulekut!
Kuna kohti on piiratud, on vajalik eelnevalt registreerida. Reeglid, auhinnad, sponsorid ja rohkem infot saab ürituse Facebooki lehelt, millele saab pildile klikkides. Üritus on osalejatele tasuline, pealtvaatajatele tasuta.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar