Kõik, mida pead teadma Apex Legends esimesest Battle Passist.

apex-legends-season-1-battle-pass-rewards-skins

Apex Legends esimene hooaeg tuleb koos Battle Passiga

Eile, 18. märtsil, avalikustas Respawn Entertainment pärast pikka ootamist ja mitmeid lekkeid koodiridadest nende esimese Battle Passi, millega tehakse algust ka Apex Legendsi esimesele hooajale. Apex Legendsi esimene hooaeg saab alguse täna õhtul kell 20.00.

octane

Erinevate infoallikate kaudu juba varem arvatud uus Apex Legends tegelane osutus tõeks – see on Octane.

Octane võimed on järgmised:

Passiivne: Swift Mend

Octane elud taastuvad aja jooksul kui ta ei võta vahepeal damage’it.

Taktikaline: Adrenaline Junkie

Liigu 8 sekundi vältel 30% kiiremini. Maksumus 10% eludest. Immunne aeglustumise vastu, kui teda ei lasta (võime vältel).

Põhivõime (Ultimate): Launch Pad

Põhimõtteliselt on tegu hüppeplatvormiga, mida Octane saab kasutada. Tegu on ilmselt sama platvormiga, mida me ka King’s Canyoni Marketi juures näinud oleme.

Kõik, mis leidub Apex Legendsi Battle Passis

Apex Legends on juba praeguseks saanud üsna negatiivse tagasiside osaliseks, sest paljud mängijad kõrvutavad nende BP-i teiste mängudega nagu näiteks Fortnite, Call of Duty Blackout ja PUBG. Anname Respawn Entertainmentile natukene aega atra seada, sest tegemist on ju siiski nende kõige esimese variandiga Battle Passist, ning nagu kirjutasid nad ka oma blogis, on see pigem suunatud uutele mängijatele, et end paremini selles ulmelises maailmas sisse seada. Küll aga on hea näha, et esimeses Battle Passis on palju mängides võimalik teenida piisavalt Apex Coinse järgmise BP tasuta saamiseks (Ehk teenitud Apex Coinside eest).

Allikas. Mänguarvutid.ee blogi (Hegert Toomsoo)
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar