Kui sõbrad külla tulevad, saate nüüd kõik koos PlayStationiga mängida telefone kasutades.

Sony on juba võitnud konsoolimängurite südamed PlayStation 4-ga, aga paistab, et neile üksnes sellest ei piisa ja nad tahavad, et ka kõik teised pereliikmed ja sõbrad saaksid mängudes kaasa lüüa ning et mängud oleks hea meelelahutus ka peoseltskonnas.

Juunis tutvustaski Sony enda PlayStation 4 jaoks uut lahendust PlayLink, kus konsoolis saab mängida teatud mänge kuni viiekesi ja selleks pole vaja pulte, vaid piisab nutitelefonist või tahvelarvutist ning sobivad nii Androidiga seadmed kui ka iPhone ja iPad.

Juulis tuligi esimene peomäng That’s You välja, mida saab otse nutitelefoniga mängida kuni kuus mängijat. Selleks tuleb igal mängijal tõmmata alla That’s You Androidi või iOSi äpp. Äpp vajab töötamiseks Androidi versiooni 4.4 ja iOSi puhul vähemalt opsüsteemi numbriga 9.0. telefonid peavad olema PlayStation 4-ga samas võrgus ja siis juba ühilduvad need automaatselt mänguga.

That’s You! on klassikaline ja lõbus peomäng, kus on umbes tuhat küsimust ja ülesannet, mis kõik käivad sinu kohta ja teised mängijad peavad enda pakkumisi tegema, et vastuseid ära arvata. Igaljuhul on lõbus garanteeritud ja kindlasti saavad kõik sinu kohta rohkem teada.

Mängu alustades tuleb valida, kas küsimused on süütumad, ehk mänguseltskonnas on ka nooremaid mängijaid, või natukene vürtsikamad, mis on mõistagi mõeldud vanematele mängijatele. PlayStation Plus teenuse omanikele on mäng tasuta, teistele maksab see 20 eurot.

That’s You! ei jää ainukeseks peomänguks, mida saab mängida telefonidega. Sony on PS4-le välja kuulutanud selleks aastaks veel mitu PlayLinki toetavat mängu ja neist üheks põnevamaks on Hidden Agenda, mille valimistajaks on sama stuudio, kes tegi suurepärase valikutel põhineva õudusmängu Until Dawn.

Hidden Agenda on mõrvamüsteerium kuuele mängijale, kus tuleb verdtarretavas loos juhtida detektiivi, kes peab loo lahendama. Kõik mängijad saavad telefonidega valikute puhul sõna sekka öelda, kuid üks juhuslikult valitud mängija töötab teiste vastu. Hidden Agenda ilmub veel sellel aastal.

Aga peomänge igale maitsele on tulemas veel ja sel aastal on oodata viktoriinimängu Knowledge is Power, platvormikat Frantics ja karaoke-mängu SingStar Celebration.

Allikas: Miterassa blogi

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar