Namco Bandai tutvustas Ni No Kuni II karaktereid ning erinevaid versioone!

Tänasel päeval võib julgelt öelda, et Ni No Kuni on armastatud seeria, mis vallutas ka minu südame. Kirjutasin sellest aastaid tagasi ka arvustuse ning kannatamatult vaatan kalendrisse, et millal ükskord on käes see aeg, kui saan nautida “Ni No Kuni II“. Eile saatis Namco Bandai laiali pressiteate, kus tutuvustati uusi karaktereid ning näidati erinevaid versioone tellitavatest komplektidest.

Tegevustik läheb tagasi Ding Dong Delli kuningriiki ning palju aega on möödas eelmisest imeliselt animeeritud südamlikust JRPG seiklusest, seega on tarviklik tutvuda uute nägudega.

Evan Pettiwhisker Tildrum

Ding Dong Delli valitseja, kes sain kuningas peale isa surma. Tema isa oli rahva poolt palavalt armastatud, kuid inimeste usk noorde Evanisse ei ole kõige suurem. Noore ja kogemusteta kuningas saab peagi enneolematu väljakutse, kui võõras kurjus saabub kuningriiki.

Otto Mausinger

Üks võimalik troonipärijatest, kes on kaval ning kindlameelne. Planeeris rünnakut Evani isa vastu ning nüüd planeerib lavastada revolutsiooni, et endale võimu haarata.

Roland

Võõras ja võimas rüütles väljaspoolt kuningriiki, kes reisibi koos Evaniga. Keegi ei tea täpselt kust see salapärane mees on pärit või mis tema missioon on, kuid noor kuningas usaldab teda enda eluga.

Tani

Tani on taevapiraat, kes on praadikuninga Batu adopteeritud tütar. Vaba hing, mässumeelne ja seiklushimuline noor tüdruk tunneb tugevat seost kuningas Evaniga, kuid tema taust kui taevapiraat võib tekitada rohkem segadust kui asi on väärt.

 

 

 

 

 

Erinevad tellitavad versioonid, mis Namco Bandai välja kuulutas on järgmised: Day One Edition, Premium Edition, Digital Deluxe Edition, Collector’s Edition ja King Edition. Mida iga komplekt sisaldab saab lugeda lähemalt ametlikelt piltidelt.
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom”  ilmub alles 19. jaanuaril 2018 Playstation 4 peale.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar