Mängi “Division 2” avatud beetat ning võida enda Dark Zone kogujate versioon.

Homme algab “Tom Clancy’s The Division 2” avatud beeta, mis kestab kuni neljas märts. Terve selle aja jooksul saab võtta osa lahedast auhinnamängust, kus Ubisoft on välja pannud kallihinnalise kogujate versiooni, kus on palju lahedat kraami. Auhinnamängu korraldajaks on Ubisoft ja nende ametlik esindaja Balti riikides Gamestar. Võitja valitakse Ubisofti poolt ning auhind toimetatakse kätte enne mängu ilmumist 15. märtsil. Mis on auhinnaks? Täpsemalt on selleks Tom Clancy’s The Division 2 The Dark Zone Edition (PS4) (vajuta lingile, siis näeb veelgi rohkem infot selle kohta). Kahjuks saab võitjaid olla ainult üks, kuid õnneks osalemise reeglid on kerged, seega kindlasti tasub võtta osa, et ka tulevikus Ubisoft selliseid toredaid asju korraldaks.

THE DARK ZONE EDITION

Auhinnaks olev kogujatele mõeldud komplekt sisaldab päris palju kraami lisaks mängu füüsilisele koopiale. Digitaalsetele boonustele lisaks on seal olemas näiteks 30cm kõrgune Heater Ward kujukene, füüsiline linnakaart koos muidu peidetud informatsiooniga, väikene kunstikogumik ning muidugi ka ülikõva soundtrack. Kogu digitaalne sisu ja kõik detailid kogujate versiooni enda kohta leiab üleval oleval lingist, kuid usun, et keegi ei ütleks sellest magusast kujukesest ära.

KUIDAS OSALEDA?

Nüüd muidugi kõige olulisem asi – kuidas osa võtta ja see auhind endale võita! Siin on paar kerget sammu ning need reeglid on kõikidele täpselt samad.

  1. Tuleb alla laadida Tom Clancy’s The Division 2 Open Beta, mille leiab nii Playstation 4, Xbox One kui ka PC omanik ilma suurema vaevata. Eellaadmine on tänasest saadaval, seega juba võib selle punktiga alustada. Täpsem beeta informatsioon on olemas Ubisoft kodulehel ja leiab SIIT.
  2. Beeta kestvuse ajal lihtsalt mängi ja naudi seda imelist videomängu, mida osad juba varem suletud beeta ajal teha said. Tee üks screenshot (ekraanitõmmis) ühel huvitaval või suvalisel momendil, kus oleks selgelt näha mängija kasutajanimi (PSN, XLive või Uplay oma).
  3. Seejärel saatke pilt toimetus@videogamers.eu või läbi meie Facebooki.

Võistlus toimub läbi kolme Balti riigi korraga, seega siin ei ole mängus ainult auhind, vaid ka Eesti au ja uhkus. Peale võistluse lõppu kõik saadetud pildid vaadatakse läbi ning sealt valitakse välja kolm parimat igast riigist, millest üks siis võidab endale selle ülilaheda kollektsiooni. Peale seda Ubisoft võtab võitjaga ühendust ning komplekt toimetatakse kätte veel enne mängu ametlikku ilmumise aega. Pidage meeles, et võitja aadress peaks olema Balti riikides, seega välisriikide sõbrad las mängivad ja saadavad pilte kui soovivad, kuid osa võtta kahjuks ei saa.

Head mängimist ja veelgi paremat loosiõnne!

 

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar