Pikalt arenduses olnud Eesti mäng “Overstep” on alates reedest saadaval!

Gamecan on peamiselt Pärnus tegutsev mängustuudio, millel on rahvusvaheline meeskond inimestega Eestis, Suurbritannias, Rumeenias, Türgis ja Brasiilias. Gamecan sai oma tõelise alguse 2015. aastal, kui meeskonna võttis üle praegune tegevjuht Marten Palu, kes lõi ettevõtte ja kelle juhtimisel arendati varasemast uuema ning põnevama mehaanikaga tulistamismängu.

2016. aastal sai Gamecan Fundwise’i kaudu rahastuse, peale mida hakati rohkem keskenduma mängu visuaalidele ja meeskonnale. Samal aastal proovis firma saada rahastust Kickstarteri kaudu, mis kahjuks ebaõnnestus, kuid andis firmale suure õppetunni, lükates hoogu edasisele arendusele.

Peale pikka otsimist õnnestus 2018. aastal leida investorid, meeskonda lisati suurema kogemusega ja kirega inimesed ning jätkati oma esikmängu arendamist.

Overstep ilmub täna Steami mängu-keskkonnas kell 20.00!

Overstep on kiireloomuline kolmanda isiku vaates tasuta mitmik- ja tulistamismäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud vanakooli ekstreemspordi mängudest. Overstep pakub unikaalset mängitavust akrobaatiliste trikkide ja kombodega. Mäng pakub ka mängu-siseseid oste, mis on peamiselt välimuse-põhised, kuid kellelegi mängus eeliseid ei anna.

  • Ilmub Steami mängukeskkonnas early-access ligipääsuga.
  • Tasuta mäng, mängu-siseste ostudega.
  • 3 versus 3 mitmikmäng.
  • Arendatud Eesti mängustuudio Gamecan OÜ poolt.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar