Proovitud: “The Riftbreaker” – esimene E3 2019 mäng ja kohe positiivne.

Minu esimene E3 raames mängitud mäng, “The Riftbreaker” kujutab endast baasi rajamist võõrale planeedile, nimelt otsitakse oma planeedi asukatele uut kodu. Minu tähelepanu köitis asi just sellepärast, et lisaks strateegilisele baasi ehitusele mängib kogu asi välja nagu Diablo, olles samal ajal kerge Warhammeri hõnguga. Vaenlaseid lendab tavaliselt korraga peale palju, mis tundub antud kontseptis väga hea mõttena, suurte hordidega võitlemiseks on mängijal nii automaat- kui ka raketiheitja ja loomulikult mõõk. Lisaks veel müürid ning ehitised, mis vaenlaseid ründavad.

{“DRSAppName” : “”, “DRSProfileName” : “”, “ShortName” : “”, “CmsId” : “0”}

Ehitamine võtab resursse ja nende jaoks on vaja ehitisi. Need omakorda tahavad elektrit ning selliselt see käib – võidujooks ajaga, sest pidevalt on vaenlased tulemas ning mida tigedamaks neid teha, seda suuremate massidega nad peale lendavad. Eesmärgiks on ehitada nö “riftbreaker”, millega siis planeedilt saaks põgeneda, et alustada uut missiooni. Esimene versioon, mis on tänaseks ka Steamis saadaval varajase alfa nimega näeb juba lihvitud ja ilus välja. Muidugi on veel mitu head kuud minna kui lõplik versioon tuleb, kuid õnneks enam ei pea kaua ootama.

Iga planeet on asukate ja looduse poolest tootja sõnul erinev, ilmselt on siis mingisugune random generator kasutuses, pidi olema ka lõputult kõrvalisi missioone, mille puhul on XCOM inspiratsiooni jaganud. Kirsiks tordil oli aga demo viimane, mittevõidetav lahing, kus eriti suuri vaenlasi jäi lõputult ning kiirelt peale voolama, hävitades mängija baasi, kui ka peategelase, samas andes võimaluse maitsta seda, mis ees ootamas on. Tootja sõnul lubatakse mõelda konsoolidele ning kindlasti lisada asjale online mitmikmäng, kohalikust mitmikmängust nad kahjuks huvitatud pole. Esialgne siht on tulla arvutusmasinate peale.

Jäta kommentaar:

About Priit Kajandi

See "Oppai" särgiga tüüp, kes kaklusmängude turniiridel oma saamatusega silma paistab. Põhihuviks on küll taktikalised rollimängud, kuid alati valmis ka Tekkenis molli saama

Lisa kommentaar