PlayStation 4-le saad märtsis tasuta parima “Call of Duty”, mis üldse tehtud.

Sony on kuulutanud välja märtsi tasuta PlayStation Plusi mängud ja sel kuul on asjad natukene teisiti. Juba üle poole aasta tagasi anti teada, et märtsist enam PlayStation 3 ja PlayStation Vita konsoolid mängude teenusega tasuta kaasa ei tule ja alles jäävad üksnes PlayStation 4 mängud. 

Seekordne PlayStation 4 mängude valik on aga üks paremaid, mis kunagi on PlayStation Plusis olnud. Tõmba need kindlasti enne 2. aprilli alla. Viskame neile pilgu peale! 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Aastal 2007 ilmunud “Call of Duty: Modern Warfare” on mäng, mis tegi tulistamis-FPSides revolutsiooni ja väga mitmes mõttes. See pakkus plahvatusohtlikku kampaaniat, mis oli täis meeldejäävad kohti ja mille lugu oli tõesti mõjuv. Lisaks muutis see tulistamise mitmikmänge täielikult, luues uue standardi, mille järgi hakati neid pärast seda tegema. 

“Call of Duty: Modern Warfare” sai uusversiooni 2017. aastal, mis on tegelikult nullist uuesti üles ehitatud, mitte üksnes natukene parema ja tänapäevasema graafikaga. Ilmselt kui on üks tänapäevane tulistamise FPS, mida sa peaksid mängima, siis on see just see. Sarja fännid on ka üsna ühel meelel, et tegu on sarja kõige parema mänguga üldse ja sellist kvaliteeti pole “Call of Duty” pärast seda mängu enam suutnud pakkuda. PlayStation Pro peal saad seda mängida ka 4K-s 60 kaadrit sekundis! 

The Witness

Selle kuu teine mäng on aga absoluutselt midagi teistsugust. Jonathan Blow tegi 2006. aastal 2D-pusleseikluse “Braid”, mis oli üks esimesi ja kõige olulisemaid indie-mänge, mis algatas kvaliteetsete indie-mängude maania. 

2016. aastal sai ta aga valmis 3D-pusleseikluse “The Witness”, mis toimub värvilisel ja maagilisel saarel esimese isiku vaates. Ilmselt on tegu viimaste aastate ühe põhjalikuma, originaalsema ja pikema puslemänguga üldse, mille sarnast teist ei ole. Küll aga läheb mäng päris raskeks, nii et tuleb enda hallid ajurakud tõsiselt tööle panna. 

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga.

 

Originaalpostitus: Miterassa blogi
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar