PlayStationit on nüüd võimalik ka telefoni abil mängida.

Tänasest on eksklusiivselt PlayStation®4 (PS4™)konsoolil neli uut PlayLinkseeriasse kuuluvat mängu, mille keskseks osaks on nutiseade.

PlayLink mängude eesmärgiks on pakkuda mugavat, lihtsat ja kaasahaaravat meelelahutust koos pere või sõpradega isegi kui nad pole varem konsoolimängudega kokku puutunud. Mängud nõuavad lisaks PS4 konsoolile paigaldatud põhitarkvarale ka Androidi või iOS’i nutiseadmesse vastava rakenduse allalaadimist. Ühtlasipärjati PlayLink tänavusel E3 mängumessil ka TechnicalInnovation 2017 auhinnaga.

SingStarCelebtration (1-8 mängijat)

Paljudele juba tuttava SingStar mänguseeria uusim väljalase sisaldab 30 tuntud hitti, mida on võimalik kas üksi või koos sõpradega nutitelefonide abil karaokena kaasa laulda.

KnowledgeisPower (2-6 mängijat)

Mälumängude huvilised saavad end proovile panna vastates tuhandetele küsimustele, mis garanteerivad kordumatu mänguelamuse ka mitmekümnendal mängukorral. Lisaks võimaldavad erinevad mängu sisse toodud strateegilised käigud ja minivõistlused teenida teiste võistlejate ees edumaad ning sillutada teed võidule.

Hidden Agenda (1-6 mängijat)

Filmilikus mänguelamuses võib asuda politseiniku rolli kurikuulsa sarimõrvari püüdmisel, kus iga sinu otsus mõjutab mängu käiku. Seltskonnas on võimalik mängida nii ühise eesmärgi nimel kui ka konkureerivas kategoorias, kus ei ole teada, kas su sõber aitab eesmärgi saavutamisele kaasa või mitte. Mäng on loodud SupermassiveGames nimelise mängustuudio poolt, kes on olnud autoriks ka populaarsele õuduspõnevikule UntilDawn.

Planet of the Apes: Last Frontier (1-4 mängijat)

Sarnaselt Hidden Agendale pakub ka Planet of the Apes: Last Frontier kaasahaaravat elamust, kus mängijad saavad mõjutada mängu kulgu. Ahvide ja inimeste saatus on mängijate õlgadel ning nende otsustest sõltub, kas loo edasine kulg lõppeb rahu või verise sõjaga.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar