“Portal Knights” ja “Steep” on jaanuaris Playstation Plus kasutajatele allalaadimiseks saadaval.

aanuaris saavad Playstation Plus liikmed mängida Portal Knightsi – mängu, kus saab avastada ja luua maailma enda ümber võideldes vaenlastega ning Steep’i, milles on võimalik Alpides ja Alaska nõlvadelt võidu alla kihutada.

Esimene mäng jaanuaris saab olema Portal Knights, arendatud Saksamaal Keen Games stuudios. Esmapilgul võib tunduda see väga Minecrafti moodi, arvestades sealseid kandilisi plokke, mis moodustavad ümberkaudse maailma. Kuigi neil kahel mängul on palju ühist, pakub Portal Knights siiski rohkemat – rollimängu (edaspidi RPG) elamust raskete vaenlaste vastu mängides ja suurel hulgal noosi.

Kõigega su ümber on võimalik manipuleerida. Miinimaterjalid ja ehitusstruktuurid tehtud plokkidest. Portal Knights pakub ka sügavat RPG mehaanikat, karakterit saab nullist üles ehitada. Valida on võimalik kolme erineva klassi vahel: Sõdalane, Vibukütt ja Maag. Sõdalasena võitled vaenlaste vastu mõõga, kirve või vasaraga. Vibukütt saab juba kaugelt vastast vibuga ohustada, Maagina on võimalik tulistada vaenlast näiteks vihma, välgu või misiganes muu ootamatusega!

Kui karakter loodud, on aeg hakata avastama. Ja mis veel tähtsam, on vaja leida palju saaki ja oma karakter üles ehitada, sest alustad tühjade kätega. Portal Knights’il on tegelikult palju ühist Diablo ja Skyrim’iga. See on klassikaline RPG, kus saab oma karakteri omadusi ja võimeid vastavalt oma mängustiilile kohandada.

Kui oled juba omajagu varustust ja XP-sid kogunud, on sul võimalus ehitada portaal, mis viib sind teise maailma. Seal on vaenlased juba tugevamad ja sa võid sattuda mängu suurimate tegijate peale. Iga maailm on tehtud täiesti juhuslikult, ehk siis kunagi ei tea, mis on teiselpool portaali ootamas.

Portal Knights toetab koos mängimist – koos 3 sõbraga online’s või diivanil oma parimate kaaskondlastega.

Võta Alpide ja Alaska nõlvadelt viimast mängus Steep

Jaanuari teine mäng pakub avastamisrõõmu Alpide ja Alaska tohututel nõlvadel. Steepi autorid on pärit Ubisoft Annecy Studiost ja mäng aitab avastada neid kohti kasutades nii suuski, lumelaudu, langevarjusid ja ka tiibkostüümiga lendamist. Seega, kui oled alati tahtnud viskuda Mont Blanci või Denali lumepulbrisse, aga ei soovi selleks ja igasuguseks varustuseks palju raha kulutada, siis see mäng võimaldab sul just seda teha.

Väljakutseid, mida läbi teha, on hulgi ja saad ise valida, kuidas mängida. Kirsiks tordile on ka asjaolu, et on võimalik igal ajal teleportida end kuhu tahes, vältimaks tõstukite järjekordades ootamist.

Nautides Steep’I hullumeelselt ilusat maailma võid leida ka teisi mängijaid võrgus, kellega võidu sõita või näiteks proovida, kumb suudab teha osavamaid trikke. Ning kui sinu jaoks maandumine pole just tugevaim külg, pakub Steep sellist mängurežiimi, kus eesmärk ongi õnnetus tekitada ja võimalikult palju luid murda. See on tegelikult üks parimaid režiime, sest see näeb uskumatult vägev välja, kui kukkuda lumiselt nõlvalt 100km/h alla.

Oluline on ära märkida, et Steep on üks neist mängudest, kus ei pea mõtlema – lihtsalt avasta ja naudi.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar