PSVR Demo Collectioniga saab tasuta proovida üheksat modernset VR klassikat.

Uues PlayStation Demo Collection 3-s, mis on nüüdsest digitaalseks allalaadimiseks saadaval PlayStationi poes, leidub iga mängusõbra jaoks midagi. Uus tasuta kogu hõlmab eelvaateid parimalt hinnatud mängudele nagu “SUPERHOT VR”, “Astro Bot: Rescue Mission”, “Moss” ja “Job Simulator”.

Nüüdsest on lihtsam kui kunagi varem saada maik suhu parimatest VR-kogemustest uue PSVR Demo Collection 3-ga, mis on tasuta digitaalseks allalaadimiseks saadaval PlayStationi poes. Demokogumik pakub valikut parimatest PSVR platvormi mängudest igale maitsele – õudukate armastajatele, seiklejatele, rahulikele mänguritele ja ka adrenaliini armastavatele mängusõpradele.

Valik mängudest, mida uuest PSVR Demo disc-ist leida võib:

 • Astro Bot Rescue Mission
  Kõrgelt tunnustatud Astro Bot Rescue Mission on täiesti uus viis platvormmängude mängimiseks. Kõik muutub radikaalselt, kui oled keerulistel levelitel kaamera eest vastutav. Hüppa platvormide vahel, seljata vastased, kui nad liiga lähedale satuvad ja avasta peidetud saladusi, mille avastamiseks peab maailma siseselt ringi vaatama.

 

 • SUPERHOT VR
  Tulistamismäng, kus aeg liigub ainult siis, kui sina liigud. Seega kiiruse asemel on tähtsam kannatlikkus ja planeerimine, et vaenlastest jagu saada.

 

 • Headmaster
  Headmaster on iga kõrge ründaja märg unistus. Selles pahas kuid koomilises universumis pead palli sihtmärkideni juhtima, et koguda võimalikult palju punkte. Kõlab nagu köki-möki, kuid hasart on kiire tekkima ja kõrge skoori nimel pingutamine võtab su üle võimust – ning enne kui arugi saad, on mitmed tunnid juba möödas.

 

 • Resident Evil 7 Teaser Demo: The Kitchen
  Kui soovid mängida suurepärast Resident Evil 7-t VR-is, aga pole kindel, kas närvid sealsele terrorile vastu peavad, siis The Kitchen on alustuseks ideaalne. See demo annab väikese ja hirmuäratava tunde kätte selleks, mis siis saab, kui mängida täismängu, mis ka kõige kogenumatele õudukafanaatikutele hirmujudinaid tekitab.

 

 • Job Simulator
  Kauges tulevikus, kui robotid on kõik töökohad üle võtnud, Job Simulator pakub võimalust proovida kõiki töid, seda nii automehaaniku kui ka kontori ülemusena. PlayStation Move pultidega on täielik vabadus teha, mida vaid soovid – isegi kui sellel pole konkreetse töökohaga mingit pistmist.

 

 • Moss
  Moss on truu muinasjutt, kus saad mängida nii hiirena (Quill), muinasjutu peategelasena, kui ka lugejana, kes saab ümbritseva maailmaga manipuleerida. Kontrolli Quilli ja ole teekonnal kõigeks valmis, et jõuda selles fantastilises ja ohtlikus loos edasi.

 

 • The Persistence
  Kosmoselaeva on vallutanud ajudeta mutandid, ainuke ellujääja oled sina. Mängu konks peitub selles, et iga kord, kui sured, muutub laeva paigutus. Seega ei tunne sa end kunagi pimedates koridorides turvaliselt ja oled sunnitud iga kord uuesti seda õudusunenägu läbi elama.

 

 • Thumper
  Selles mängus peab jälgima rütmi ja muusikat ja vajutama kiirelt õigeid nuppe õigel ajal. Pealtnäha tundub nagu tavaline rütmimäng, kuid saatanlik välimus ja soundtrack teevad sellest kaasahaarava mängu.

 

 • Battlezone
  Tee koostööd teiste mängijatega online-s ja juhi võimsat tanki, milles koostöö on elulise tähtsusega. Mäng sisaldab fantastilist visuaalset stiili ja on imelise muusikaga. Ning alati on aega veel ühe raundi jaoks.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar