Sony lisas Playstation 2 mängimise võimaluse Playstation 4 konsoolile

Hetkel pole siiski olemas ühtegi ametlikku teadaannet Sony enda poolt, kuid osad fännid avastasid, et kui nad ostsis endale “Star Wars Battlefront” erilise Playstation 4 bundle, siis mänguga oli kaasas kolm klassikalist Playstation 2 Star Wars mängu.
Nende koodide abiga saab mängud alla laadida ning kõikide üllatuseks mängud käivituvad PS2 emulaatoril, otse PS4 süsteemis sees. Tegemist ei ole porditud variandiga, vaid mängud jooksevad oma originaalses resolutsioonis, nupud on seadistatud Playstation 2 peale ning mälukaardi jaoks on olemas eraldi lisa programm.
Sealt edasi osad fännid koheselt proovisid mälupulga abil veel teisigi PS2 mänge ning kõikide fännide suureks üllatuseks osad läksid täiesti korralikult tööle.
Siiski peab ütlema, et PS2 DVD plaate hetkel konsool ei tunnista ning ainult vähesed mängud tunduvad töötavat, seega peab olema veel kannatlik.
Sony krüptiline teadaanne Eurogameri päringule oli lihtne – peagi saavad nende fännid üllatuse, mis teeb vanad konsooli paberiraskuseks. Mida muud see peaks tähendama, kui PS1 ja PS2 mängude tugi? Kui see nii läheb, siis PS4 saab endale üleöö juurde kusagil 2500 uut mängu.
Allikas: Eurogamer.net
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar