Sony müüs jõuluperioodil üle maailma enam kui 5,7 miljonit PlayStation®4 konsooli

Lisaks ületas PS4 mängude müük 35 miljoni piiri ning PlayStation®Plus kasutajate arv kasvas 2015. aasta jooksul 60%

 

Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) teatas, et PlayStation®4 mängukonsooli müüdi 2015. aasta jõuluperioodil üle maailma enam kui 5,7 miljonit eksemplari. Selle tulemusena on 3. jaanuari seisuga PS4 konsooli müüdud kokku rohkem kui 35,9 miljonit ühikut.

Tänu mängijate ja koostööpartnerite aktiivsele tegutsemisele müüdi jaekaubanduses ja PlayStation®Store vahendusel möödunud aasta lõpus täiendavalt üle 35 miljoni PS4 mängu.

Ühtlasi kasvas PlayStation®Plus (PS Plus) teenuse tellijate arv 2015. aasta lõpuks varasemaga võrreldes 60% võrra. PS Plus pakub kasutajatele ligipääsu kümnetele lisavõimalustele, mille hulka kuulub peale mitmikmängule ka igakuiste tasuta mängude alla laadimise võimalus.

“Meil on väga hea meel näha, et nõnda paljud on pühadeperioodil oma mängukonsooliks valinud just PS4 ning mängijate kogukond kasvab kiiremini kui eales varem,“ ütles Andrew House, SCE president ja tegevjuht. „Jätkame kindlal kursil ning pingutame, et pakkuda aina paremat mänguelamust ning ootame, mil saame kasutajateni tuua uusi kauaoodatud mänge nagu UNCHARTED 4: A Thief’s End, Horizon Zero Dawn ja The Last Guardian, mis jõuavad mängijateni juba selle aasta jooksul.“

PlayStation®4 on müügil 124 riigis ja piirkonnas üle maailma.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar