Täna ilmub PlayStation 4 eksklusiivmäng “Days Gone”

Tänasest jõuab eksklusiivselt PlayStation4-le seiklusmäng Days Gone, kus saab mootorratturi Deacon St. John tegelaskujuga otsida põhjuseid surmaga ümbritsetud maailmas elus püsimiseks.

„PlayStation®4 ja UnRealEngine 4 suurepärase koostöö tulemusel pakub Days Gone uskumatult realistlikku ja detailset mängukogemust. Julgen arvata, et ka kõike näinud mängusõprade jaoks saab see olema eriline elamus,“ teatas PlayStation Balti regioonijuht Imre Villmann.

Tegemist on suure avatud maailma seiklusmänguga, kus saab käia läbi hüljatud rajoonide ja mahajäetud majade, et leida relvi ja väärtuslikke vahendeid. Endine pearahakütt, mootorrattur Deacon St John on selles karmis maailmas sisuliselt üksi. Inimkonda on vallutanud pandeemia ja seda on hävitama hakanud freakerid, kes on halastamatud ja iga väiksemgi viga nendega võitlemisel võib valusalt kätte maksta.

Brutaalse ja vägivaldse mängu arendajaks on Bend Studio, kelle viimasest konsoolimängu arendusest on möödas juba 15 aastat.Loovjuht John Garvin selgitab, et mängu loomise juures oli alguses 40-50 inimest, kuid see kasvas peagi 130 inimeseni ehk stuudio pole oma enam kui 25 tegutsemisaasta jooksul nii suur olnud. Ometi on tema sõnul see ikkagi üllatavalt väike inimeste hulk, arvestades mängu enda suurejoonelisust.

Days Gone on alla 18-aastastele mittesoovitatav.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar