TTÜ e-Sport Sügis 2015, ehk mitu mängurit mahub Tallinna Tehnikaülikooli aulasse

TTÜ e-Sport on arvatavasti läbi aegade üks Eesti edukamaid võrgupidusid, mis mitu korda aastas pakub oma mängu parimatele võimalust võistelda tuhandete eurode nimel.

Üritus on aastate jooksul loonud endale muljetavaldava maine: nii vool kui ka internetiühendus on alati suurepärases korras, üksikiud inimfaktori tõttu tekkinud probleeme tekib igal üritusel ning nende pärast ka norima ei hakka.
Tänu kõigele sellisele on eestlaste huvi võistluskohtade vastu olnud alati väga suur. Veel aasta tagasi võis imestada, miks korraldajad on otsustanud müüki lasta niivõrd vähe lauakohti – ilmselgelt oleks huvi suurem ja kõik piletid on alati ka enne üritust otsakorrale jõudnud.
Ka sel korral teavitas korraldusmeeskond mängijaid veidi vähem kui 2kuud pärast 2015. aasta sügisese ürituse avalikustamist, et kõik piletid on müüdud ja rohkem ruumi lihtsalt ei ole.

Uksed avati reedel, 6. novembri hommikul, kell 18.00 ja mängudega põhimängudega alustati juba sama päeva õhtul.
Rõhk oli seekord League of Legends ja Counter-Strike: Global Offensive turniiridel, kuid esimest korda TTÜ e-Spordi ajaloos olid põhjalikumalt ette võetud ka konsoolimängude võistlused. CS:GO 5-liikmeliste tiimide hulgas leidus ka mitmeid kuulsamaid meeskondi: OnlineBOTS, Boom eSports, DICKHOUSE ja VideoGamers.eu enda VG.csgo!
160võistleja hulgast võitsid CS:GO võistluse esikoha, Baltimaade esikohta hoidva tiimi, OnlineBOTS mängijad, kes mängisid finaalis Boom eSports’iga. Kolmanda koha sai DICKHOUSE.
TTÜ e-Sport 2015 Sügis CS:GO esikolmiku vahel jagati ära tervelt 2000€ suurune auhinnafond.
VideoGamers.eu soovib võitjatele palju õnne ja edu!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar