Ubisoft E3 2017 – vaatame kiirelt üle, mis on tulemas!

Ubisoft on huvitava mainega tootja, kes on tuntud vigaste mängude poolest, mis saadakse tööle liiga hilja ning ilusamate asjade näitamisega, kui on tegelikult lõplik mäng. See ei vähenda siiski nende mängude võlu ning populaarsust ja isegi isiklikult olen nende erinevaid tooteid hinnanud üpriski kõrgelt. E3 jooksul esitleti palju uut, millest kõige olulisem on kindlasti “Beyond Good & Evil 2“, mida tegelikult keegi ei oodanud. Aastaid küsitud järg vajus unustusse, kuid see nüüd lõpuks on tulemas…kunagi.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Tegemist on Nintendo Switchi peale toodetud mäng, mida esitles legendaarne disainer Shigeru Miyamoto. Ütlen ausalt, et igasugune Rabbids teema on suhteliselt võõras ning kokku puude on olnud Wii ja Xbox 360 Kinecti kaudu minimaalne, seega varasemalt teada olnud mäng ei pakkunud eriti huvi. Seekord sai natukene rohkem ja täpsemat infot ning pean tunnistama, et esimene pilk on hea. Avatud maailmaga taktikaline mäng, mis jätab endast softcore XCOM mulje – ning see on kindlasti hea. Mäng ilmub 29. augustil ainult Switchi peale.

The Crew 2

Üks isiklik lemmik võidusõidu mänge “The Crew” hakkas silma alles siis, kui oli tasuta Xbox Live kasutajatele. Sai tookord pikemalt mängitud ning võrgus mängimine ja implementeeritud rollimänguelemendid haarasid kaasa. Esimene osa ületas uudisekünnist mitmeid kordi rekordiliste mängijatearvuga ning teine osa ei olnud üllatus. Mis on uut? Videost on näha tehnilised uuendused, kuid oluline lisa on muidugi lennukid, paadid ja krossikad. Mäng ilmub 2018 aasta alguses PC, PS4 ja XB1 peale.

Transference

Tuntud näitleja Elijah Wood lõi koos sõpradega väikese ettevõtte SpectreVision ning tegid õudusmängu VR jaoks nimega “Transference”. Hetkel ei tea selle kohta suurt midagi, et see on veider, müstiline ja õudune. Psühholoogiline ja meeldejääv pidi ka olema. Videod selle kohta on täiesti mitte midagi ütlevad ja nagu loeks horoskoopi, seega oleme rahulikult ootel. Olles ise suur VR asutaja ja alles lõpetanud Ubisofti “Star Trek: Bridge Crew” ootan suure huviga rohkem uudiseid.

Skull and Bones

Varasemalt lekkinud mäng on lõpuks avalik. Põhimõtteliselt on tegemist “Assassin’s Creed: Black Flag” mänguga, millest on eemaldatud igasugune Assassin’s Creed. Piraadid on lahedad ja populaarsed ning E3 jooksul esitletud videos on näha ainult mängijate vahelisi lahinguid merel, kuid hetkel on juba teada, et tegelikult pakub mäng rohkemat. Avatud maailm, tuleb meeskond kokku panna, röövida ja rüüstada, et varandust kokku ajada. Ilmub 2018 sügisel PS4, PC ja XB1 peale.

Starlink: Battle for Atlas

Kosmos on paeluv ja lõputu. Mängijad on piloodid, kelle ülesandeks on vabastada Atlase tähesüsteem Forgotten Legends nimelise kurja robotrassi käest ning esimesed videod on huvitavad. Lubatakse, et saab reiside mööda planeete ja avastada igasuguseid asju Atlase süsteemis, kuid kogu asja juures on suur suur suur suur miinus – mänguasjad. Tegemist on järjekordse jurakaga, mille jaoks on vaja osta USB või Bluetooth plaate, mille abil skännida sisse kosmoselaevad (mida peab eraldi ostma muidugi) ning iga relv ja jubin seal küljes on veel eraldi (kuidas siis veel). Riiul endiselt täis Disney Infinity, Skylander, Funkeys, Amiibo ja igasuguset taolist jura, millega nüüd mul lapsed õues mängivad. Ei aitäh – sooviks mängu ainult. Ilmub 2018 sügisel PS4, XB1 ja Switchi peale.

Far Cry 5

Ausalt, enne “Far Cry Primal” mängimist jättis kogu seeria mind külmaks, peale mida tegin retroaktiivse rekte läbi terve seeria ning nüüd võib öelda, et olen omamoodi fänn. “Far Cry 5” ei olnud üllatus ja esimesed videod on huvitavad. Tegevus on Hope maakonnas Montana osariigis USAs. Võitleda tuleb Joseph Seed nimelise mehe ja tema kurja kultuse vastu. Lubatakse suurimat relvade ja masinate arsenali, mis seni olnud. Muidugi oluline on mainida, et näha on koera nimega Boomer ning internet juba palub, et vähemalt koer jääks ellu. Olen nõus – koer ei vääri suremist, isegi kui ta pissib kellegi saapa sisse. Mäng ilmub 27. veebruaril 2018 PS4, XB1 ja PC

Beyond Good & Evil 2

2003 ilmunud eepiline seiklus “Beyond Good and Evil” tuli ja läks ning kogus kuulsuse alles ajapikku. Nüüdseks juba peaaegu 15 aastat möödas, ei oodanud tegelikult keegi teist osa, mis on hoopis eellugu, mille tegevus toimub enne Jade’i sündi. Kindlasti soovitan vaadata kuidas mängu looja Michel Ancel tuli lavale, valas pisaraid ning kuidas publik selle vastu võttis. Kahjuks see üks video on ainukene info, mis selle mängu kohta on, seega on võimalik, et ilmub alles 2020 või isegi hiljem. Loodame, et populaarsus ja kihav sotsiaalmeedia annab motivatsiooni asi lõpule viia.

“South Park: The Fractured But Whole” ja “South Park: Phone Destroyer”

Kaks uut South Park mängu on teel, seega kõik fännid rõõmustage. “The Stick of Truth” oli hästi vastuvõetud ja positiivselt hinnatud teos, siis “The Fractures But Whole” on otsene järg. Poisid mängivad superkangelasi ja proovivad kurjad jõud peatada. Lisaks näidati ka uut mobiilimängu “Phone Destroyer“, mis on PvP lahing. Esimene ilmub 17. oktoober PS4, XB1 ja PC ning mobiilimäng kusagil selle aasta jooksul.

Assassin’s Creed Origins

Varasemalt teada olnud info oli tõsi, et tegevus on Egiptuses ning tegemist on vennaskonna loomise looga. E3 näitas pikalt mängu lähemalt ning esialgu näeb ilus välja ning lugu tundub huvitav, kuid põhimõtteliselt siiski Assassin’s Creed. Jällegi, see ei ole kuidagi halb asi ning kindlasti mängin ka seda teost, kuid mäng ise jäi väga varju kõikide muude uudiste taustal, seega võib ennustada, et mingisugune eriline hitt see olema ei saa. Mäng ilmub 27. oktoobril 2018 PS4, XB1 ja PC peale.

Rohkem midagi olulist ei olnud. “Steep” fännid saavad uue lisapaketi, mis viib Olümpia mängudele, kuid see peaks olema ka kõik.
Palju kraami, mida mängida. Ei oska öelda, et kas kõik üleval nimetatud ka ise ära proovin, kuid ma kindlasti üritan.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar