X Game Room – hea uudis kohalikele e-sportlastele.

Juuni lõpus avati Mustamäe keskuse teisel korrusel selline koht nagu X Game Room, mis on pühendatud videomängudele ja virtuaalreaalsusele. Äärmiselt motiveeritud omanikud on planeerinud igasuguseid erinevaid üritusi ja turniire, mis annavad tegevust kohalikele mänguritele, e-sportlastele ning niisama huvilistele, kes soovivad näiteks Playstation VR või rallitooli proovida. Vaatame lähemalt, mis seal ruumides on ning mis on plaanis tulevikus.

Esimest korda ruumidesse sisse astudes olin positiivselt üllatunud – neil on kohapeal olemas 15 suurt televiisorit, millest viiel on Playstation VR ja rallitoolid, ühel on Xbox One ja Kinect, kaheksal on Playstation 4 Pro ning lisaks on veel üks komplekt eraldi VIP ruumis. Samuti on olemas kaks mänguriarvutit ning HTC Vive täiesti eraldi nurgas. Lisaks on igal masinal internet ja PS+ kohe olemas. Pole eelnevalt kunagi sellist varustust ühes kohas korraga näinud, seega peas hakkasid koheselt ideed liikuma.

Suurt kogus kott-toole, mänge ja konsoole loob ideaalse keskkonna, kus korralda näiteks turniire ning omanikud on sellele võimalustele vägagi avatud. Videogamers.eu kindlasti võtab plaanidesse seal ruumides midagi korraldada. Mida täpsemalt, selgub lähiajal, kui plaanid on täpselt paigas ning kokkulepped tehtud. Kindlasti anname teada igast suuremast üritusest ja sündmusest, mida X Game Room ruumides korraldatakse.

X Game Room annab enda ruume koos täisvarustusega rendile mis iganes sündmuseks keegi soovib. Näiteks ideaalne koht, kus pidada üks mänguline ja virtuaalne sünnipäev enda teismelisele lapsele või hoopis abikaasale, kes soovib lihtsalt sõpradega koos natukene “Fifa 17″, “Rocket League”, “Dirt Rally” või “Tekken 7″ mängida. Värskelt avatud koht alles arendab enda identiteeti, seega võib olla kindel, et igasuguseid huvitavaid sündmuseid on tulemas.

Lihtsalt infoks: igapäevaselt vanusepiirangut ei ole, kuid ukse peal kontrollitakse vanust sellegi poolest, sest osad mängud ei pruugi sobida igale vanusele. Samuti võib alati tulla enda mänguga koos, et näiteks mängida läbi interneti koos teistega üle maailma.

Näiteks on juba praegu igal reedel toimumas üritusteseeria nimega “Gamers Night” või siis kohalikus keeles “Mängurite Öö“, mis toimub igal reedel alates 21:00 kuni 06:00. Erandiks ei ole ka see reede, sest juba 28. juulil toimub järgmine “Gamers Night”. Ürituse leiab Facebookist SIIT, kust saab ka lisainfot ning kiireid vastuseid tekkinud muredele. Kindlasti ütlen ära, et kuna tegemist on öise üritusega, siis vanusepiirang on 18+, noorematel peab olema seadusliku esindaja kirjalik luba ning sissepääs on tasuline. Tegemist on iganädalase üritusega, seega sisu on pidevalt muutuv – on auhindadega turniire, loosimisi, uute mängude tutvustamist ja proovimist, õpitubasid ja palju muud huvitavat, kus piiriks on hetkel ainult fantaasia. Videogamers.eu kindlasti paneb ka natukene õlga alla, et kiirendada uute ürituste, eriti just turniiride tulemist meie e-spordi turule.

Võimalusterohke X Game Room on avatud igasugusele koostööle, seega kellel iganes on mingisugune idee või teab kedagi, kes sooviks mõnda turniiri korraldada, siis võtke julgelt ühendust läbi Facebooki või emaili teel info@xgameroom.ee.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar