The Game Awards on läbi: kõik oluline tervest õhtust ühes kohas!

Täna öösel toimus kuuendat korda The Game Awards. Kahjuks ei saanud ise kohale minna, sest Covid-19 endiselt laamendab maailmas, kuid vaatasime läbi interneti nagu miljonid teised inimesed üle terve maailma. Väga suuri üllatusi ei tulnud, kuid mõni siiski oli, mida keegi ei osanud oodata. Eesti publikule peaks korda minema, et kohalik superhitt “Disco Elysium” tuleb välja viimase versiooniga, mis on täielikult sisse loetud näitlejate poolt ning lisaks veel 250€ (jah, loete õigesti) maksev Collector’s Edition.

Parima mängu võitis “The Last of Us Part II”, mis kindlasti ajab interneti digitigedikud kõik liikvele. Meie oleme sellega nõus, sest antud nimekirjast tõepoolest on tegemist parima mänguga. Üldiselt läksid kõik auhinnad suhteliselt ettearvatavas rütmis. Enim ehk tõusis esile Laura Bailey võit kui parim näitleja enda Abby rolliga mängust “The Last of Us Part II”. Mida kindlasti peab eraldi mainima on “Among Us”, mis võitis nii parima mitmikmängu kui parima mobiilimängu auhinna, olles sellega üks õhtu suurimaid staare.

Suured mängu uudised

Mängu uudiseid on omajagu, millest enamused on siin all kõik videotena leitavad. Eraldi toon välja mõned paremad palad: Sephiroth liitub Super Smash Bros. Ultimate peremänguga, “Perfect Dark” on tagasi täiesti uue mänguga, “Dead Space” tegijate “The Callisto Protocol” näeb suurepärane välja ning “Gone Home” tegijate “Open Roads” lubab ilusat retke. BioWare viskaks kaks suurt pirukat – “Mass Effect” tuleb tagasi ning nägime ka esimest Dragon Age treilerit.

Vin Diesel astub ülesse mängus “Ark II” ning tulemas on “Ark: The Animated Series” seriaal. “Evil Dead: The Game” tehakse mänguks, kus Ash Williams on tagasi endale mugavas rollis. “It Takes Two” on üks sümpaatseimaid mänge tervelt ürituselt. Master Chief läheb Fortnite’i ja “Ruined King: A League of Legends Story” sai esimese mängupildi treileri. Nendega muidugi uudiseid ei piirdu. Alla siia paneme hunniku videosid, seega valige huvitavad välja ja vaadake oma silmaga.

Olulised võitjad:

Muusikalised etteasted:

Treilerid:

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar