Arvustus: “Tetsumo Party”- vanad mälestused saatest “Auk Seinas”.

Arvustus: "Tetsumo Party"
Arvustus: “Tetsumo Party”

Arvustus: Tetsumo Party
Tootja: Monster Couch, Warso.Ninja
Lavastaja: 

Platvormid: 
PC, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Ilmumisaeg: 
26. juuli 2019
Hind: 4,99€

Kuuldes nime “Tetsumo Party” ei osanud koheselt midagi oodata ega ei meenunud ka midagi žanri, sisu ja muu kohta. Saades mängu sisuga rohkem tuttavaks lõin paralleele Eesti sarjaga “Auk Seinas”, mis oli eetris umbes 10 aastat tagasi ning antud formaat on populaarne veel tänagi kaugel Jaapanis. Tegemist on nimelt füüsilise oskus- ja reaktsioonimänguga, mis sobib kõigile vanusele. Seda on võimalik teha üksinda kui ka neljakesi sõpradega või perega. Mängu ideeks on läbida sein, mille kuju peab mängija tegelasega tegema, kuid aega on vähe, sest seinad hakkavad tulema üha kiiremini. Läbides takistusi on võimalik koguda ka boonustooteid, mis teevad läbimise lihtsamaks või annavad muid kasulikke lisasid.

Arvustus: "Tetsumo Party"
Arvustus: “Tetsumo Party”

Nagu eelnevalt mainisin on võimalik mängida ka neljakesi, kuid ühel klaviatuuril on seda päris keeruline teha. Tegelasel on neli jäset, mida saab liigutada kolme erinevasse asendisse. Kõik neli mängijat võivad valida sama tegelase ning kontrollida vaid ühte jäset või moodustada paarid ning panna võitlusvaim proovile samal erkaanil üksteise vastu minnes. Lõbus on see igal juhul. Tegelasega on võimalik korjata ka sushit, mille abil avada uusi karaktereid ning saada uusi ülesandeid mida läbida.

Arvustus: “Tetsumo Party”

Mäng on katsumuste rohke ning tõi meenutusi lapsepõlvest, kui sai ka antud laadi telessaadet vaadata ning kaasaelatud. Mäng on omamoodi ning erinev tavalistest mängudest, kuid see ei ole ilmtingimata hea. Probleemiks tooksin esile selle, et mängumood jääb alati samaks ning muutub vaid taust, kus tegevus toimub. See tähendab ka seda, et uus karakter on tegelikult ainult kosmeetiline ning lõbus meelelahutus kustub kiiresti ning peagi on alles igav kordamine, mille taga ei ole mingit motivatsiooni. Minimaalse vaevaga tehtud lühikene mäng, mida üle paari tunni tegelikult ei kanna mängida. Sobib rohkem tasuta mobiilimänguks.

Hinne: 5/10

+ Hea meelelahutus nii vaatajale kui ka mängijale.
+ Piisavalt katsumuste rohke.
+ Võimalik mängida ka neljakesi.

– Liiga üksluine.
– Kaotab enda võlu äärmiselt kiiresti.

Osta mäng SIIT.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar