„Dandy Ace“ teeb peeglitaguse mustkunsti nauditavaks

Arvustus: „Dandy Ace“
Tootja:
Mad Mimic, NEOWIZ
Lavastaja: 
Platvorm:  PC
Ilmumisaeg: 
veebruar 2021
Toetaja:
NEOWIZ

Dandy Ace“ on Brasiilia mängustuudio Mad Mimicu poolt arendatav mäng, mis on kiirel 2D märulil põhinev seiklusmäng. Sellel teekonnal peab peategelane Dandy Ace, kes on üks kuulsamaid mustkunstnike, põgenema kurja võluri poolt tehtud peeglitagusest maailmast. Mäng koosneb kolmest erinevast raskusastmest ning et jõuda järgmisesse, tuleb eelmine lihtsalt edukalt läbida. Koletistega võitlemiseks on mängijal võimalik kasutada korraga nelja võlukaarti, millest kõikidel omad plussid ja miinused. Kaardid jagunevad nelja regiooni ning neid on võimalus kombineerida, mille tulemusena saab mängija vastavalt oma mängu strateegiale teha erinevaid valikud.

Idee hea, kuid teostus nigela võitu

Mängu teeb rutiinseks see, et peale ebaõnnestumist tuleb alustada uuesti alguseks ning kogutud asjad kaotavad väärtuse. Seda on proovitud parandada sellega, et on võimalik katsetel saada võtmeid, et saada ligipääs teatud kohtadele. Olles valmis erilistele ning kiirele tegevusele, on antud tegevus liiga rutiinne. Enamus ajast tuleb võidelda samade vastastega olenemata sellest kui kaua oled mänginud.

Kuna tegevus toimub peeglitaguses maailmas, on seal ka teistsugune olustik. Seal liiguvad ringi liikuvad seinakellad, limakolle jne. Huvitav näha ka peale tavaliste zombide ja luukerede ka uusi ning huvitavaid tegelasi. Võideldes väljapääsu nimel, tulevad ka iga mõne aja tagant ka võimsamad monstrumid, keda on võrreldes teistega palju raskem hävitada. Mängu läbides muutuvad rajad ja ka koletised, kuid surres tuleb kogu tee uuesti läbida, mis teeb mängimise natuke ebameeldivaks.

Vangistatud võlurid aitavad põgeneda

Antud kontekstis nad on lihtsalt leidnud koha endale antud maailmas ja müüvad asju teatud teenete ees, ise sõdimisest eemale hoidvamana. Võimalik osta neilt võimsamalt kaarte või uusi võimeid mida kasutada tehes suuri kombinatsioone.

Mängu saab mängida üsnagi pikalt, kuid võimalus mängida ainult üht mängumoodi ning üksinda. Teatud asjad muutuvad mängu käigus liialt korduvaks ning pealtvaatajatele ning mängijale ei pruugi pakkuda huvi. Mängule saaks lisada ka mitmikmängu funktsiooni, mis teeks mängukogemuse lõbusamaks.

Hinne: 6/10

+ Kiire ning proovile panev.
+ Huvitav idee ning võimalus mängida oma stiili järgi.
+ Uued koletised, keda pole varem mängumaastikul näinud-

– Tegevus muutub liige rutiinseks.
– Peale mõnd tundi mängimist, võib kaduda huvi.
– Võimalus mängida vaid üksinda.

Mängu saab osta SIIT.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar