Playstation 5 kasutajaliides ja hetkel teada olevad funktsioonid

PS5 kasutajaliides

Playstation lahkelt enda blogis näitas PS5 kohta omajagu uut, mille siin nüüd kokku võtame. Paari nädala kaugusel olev uus ja võimas konsool on peagi meie kõikide kodudes, kuid seniks peame leppima infokildude ja õrritamisega. Uue kasutajaliidese keskmine idee on mängija ning tõeline järgmise põlvkonna tunnetus.

Mängija aeg on väärtuslik, seega enamus funktsioonid on tehtud ideega seda kokku hoida. Selle keskmes on uus Control Center (kontrollkeskus), kust saab igale poole kuhu vaja minna on ning seda ilma mängust lahkumata. Lisaks on nüüd võimalik avada uusi mänge ilma eelmiseid kinni panemata, mis on jällegi kiirem kui kunagi varem. Järgmine uus lisa on Activities (tegevused), mis on trofeesüsteemi noorem ja parem vend. Neid saab kasutada mängu ajal mitmel viisil ning eelkõige mõeldud mängija suunamiseks, et kogemus oleks maksimaalne.

Üleval videos on täpsemalt näha seda demo, mida Playstation lahkelt jagas. Kuu aega on veel minna, seega muudatusi võib tulla ning oleme kindlad, et on veel palju üllatusi varuks.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar