“SENRAN KAGURA Peach Ball”- põrkavad nii tissid kui ka pallid.

Tootja: MARVELOUS!, Xseed Games, Honey ∞ Parade Games
Lavastaja: 

Platvormid: 
Nintendo Switch, PC
Ilmumisaeg:
10. juuli 2019
Hind: 39,99€

Mäletan erksalt aegu, kui minu esimesel arvutil polnud veel internetti sees ning üheks ainsaks mänguks oli “Space Cadet Pinball“. Nüüdseks on pinballi žanr viidud aga uutesse kõrgustesse ja ühendatud koos parima asjaga peale internetis kurjade sõnumite saamise – animetissidega. Senran Kagura legendaarne mänguseeria on leidnud oma tee PlayStationist ja nende tsensuurist eemale, sisenedes hoopiski Nintendo ja PC turule oma uue pinballimänguga, milles promineerivad ülisuured virtuaalsed tissid.

Üleüldiselt on tegemist pinballiga nagu ikka – eesmärgiks on saada paari palliga (mängusiseste, loomulikult) võimalikult palju punkte ja võimalikult vähe palle kaotada. Videomängudele kohaselt on mänguväljakud täidetud erinevate vidinatega, lisabamperite ning ühe suure poolpalja animetüdrukuga. Teose konks seisneb selles, et sellele tüdrukule on vaja oma palliga pihta saada ning ta pikali lüüa, sest otse tissidesse palliga saamine annab mängijale kohutavas koguses punkte. Et teda maha saada, on erinevaid võimalusi- küll on selleks elevandid, kelle möirged näitsiku oimetuks teevad; karussellid, mis pea pööritama panevad ja Sexy Challenge’id, milles on mooduseid partidega naise märjaks tegemiseks kuni daruma-tornide katki tegemiseni. Mängitavust on palju ning (mitte ainult) kulme kergitama panevaid momente jätkub kauaks.

“Senran Kagura Peach Balli” lugu on aga midagi fenomenaalset. Nimelt on käimas kaklusmänguturniir ning üks tüdruk satub kogemata käsi pestes mingisuguse veidra mitte-seebi otsa, mis teeb meie viiest kangelannast loomad. Et nad tagasi terve mõistuse juurde tuua, on vaja neid… pinballidega peksta. Jah, päriselt. Iga tüdruku jaoks on eraldi arkaad-mängulaad, milles on siis vaja kõik ülejäänud neiud normaalseteks tagasi muuta. Siin tuleb ette aga mängu nõrk punkt – Senran Kagura seerias on animetüdrukuid väga palju, aga siia on neid pandud ainult viis. Vähemalt Yumi on mängu toodud.

Muidugi saab neiusid riietada vastavalt oma soovidele. Selleks on mängusisene pood, milles saab osta kõike- koolivorme, kassikõrvu, õpetajariideid, teenindajakostüüme jne. Iga mängija leiab sealt enda maitsele midagi. “Senran Kagura Peach Ball” on täiesti soliidne ja funktsioneeriv pinballimäng, milles on boonuseks vägagi võnkuvad tissid. PlayStationile mitte ilmumine on ilmselgelt mõistetav, kui mängu lõpuks on tüdrukud täiesti paljad ning katavad kätega oma teatud kohti. Mängija aga peab samal ajal katma oma kätega oma teatud kohti, eriti kui ema sisse kõnnib.

Hinne: 8/10

+ Suured animetissid.
+ Palju võimalusi kohandada tüdrukuid oma maitse järgi.
+ Idiootselt ajuvaba lugu, mis tõmbab kaasa.
+ Kas ma juba mainisin suuri animetisse?

– Ainult viis tüdrukut.
– Vähe mänguareene.

Jäta kommentaar:

About Margus Saldre

Twitter- @Fujyno

Lisa kommentaar