Bethesda E3 2017 – vaatame kiirelt üle, mis on tulemas!

Bethesda oskab mänge teha ja üldiselt on nende etteasted olnud päris võimsad. Seekord ei olnud erilisi üllatusi, sest põhimõtteliselt kõik esitletud oli juba varem kuulutatud või kusagilt lekkinud. Mis on tulemas – “Wolfenstein” saab järje, uus “The Evil Within”, uus Dishonored samuti ning VR mängud, mis varem juba lubatud.

“Fallout VR”, “Doom VR” ja “The Elder Scrolls V: Skyrim”

Terve “Fallout 4” on nüüd mängitav VR keskkonnas, mida ootan pikkisilmi. Pole väga palju täispikkasid VR mänge ja veel vähem sellise kaliibriga, nagu seda on Fallout 4. “Doom VR” on oi oi kui mõnus. Esimene video mängust on olemas ja juba kujutan ette, kui lõbus see saab olema. “Doom” on üks parima muusika ja tunnetusega mäng, mis on tehtud, seega VR versioon on ainult paar astet juurde. “Skyrim” fännid rõõmustage – eepiline seiklus, täispikkuses, nüüd VR keskkonnas. Viimane aeg endale PSVR, Oculus Rift või HTC Vive soetada. Hakkavad ilmuma alates Okroobrist 2017.

Creation Club

Põhimõtteliselt on tegemist teenusega, mis lubab tasu eest Bethesda mängudele mod’e teha. Korra kunagi juba midagi sellist prooviti ja see ei läinud läbi. Katse number kaks on ehk edukam, kuid kahtlen, et selline rahaline teenus vedu võtab juba niigi viimase vindini keeratud DLC ja mikrotehingute ajastul.

Dishonored: Death of the Outsider

Järgmine “Dishonored” ilmub juba sellel sügisel. Eraldiseisev mäng tutvustab mehaaniliselt muudetud Billie Lurki ja tema mentorit Doudi. Esimese mängu kaheosalise DLC tegelased said endale nüüd oma mängu, mis on päris hea uudis, sest antud DLC oli kriitikute meelest parem kui põhimäng ise. Ilmub 15. septembril 2017 PS4, XB1 ja PC peale.

The Evil Within 2

Detektiiv Sebastian Castellanos alustab seiklemist luupainajate maailma 13. oktoobril 2017, mis on ka reede. Tegemist on otsese järjega esimesele osale, vähemalt nii palju kui trailerist ja hetkelisest infost välja loen. Kahjuks esimene mäng jäi mul pooleli (kaks korda), seega ei oskagi öelda, et kas ootan seda või mitte, kuid trailer näeb hea välja ja isutab küll. Panengi endale kirja, et peaks esimese ikkagi nüüd lõpuni ära tegema. Mäng ilmub PS4, XB1 ja PC peale.

Wolfenstein II: The New Colossus

Tuleb välja, et BJ Blazkowicz elas “The New Order” lõpu kuidagi üle. Samuti on näha ka terve hunnik muid tegelasi eelmisest mängust. Seda võib pidada ka Bethesda kõige suuremaks mänguks E3 raames ja tõenäoliselt ka kõige edukam saab see olema. Ise kindlasti mängin, kuid mitte esimesel päeval, kui see ilmub. Mäng näeb ilmavalgust 27. oktoobril 2017 PS4, XB1 ja PC peal.

Mida siis veel lisaks räägiti – Switchi versioon “Skyrim” mängust sai endale Amiibo toe, et inimesed saaksid mängida kui Link. Miks mitte. “Elder Scrolls Legends” kaardimäng sai uut sisu, eriti just Skyrim poolt, uus trailer “Elder Scrolls Online” jaoks ning “Quake: Champions” saab ametlikud maailmameistrivõistlused 26. augustil QuakeConi raames.
Bethesda on usaldusväärne tootja, seega on mida oodata. Minu jaoks on muidugi need VR asjad esmatähtsad.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar