Nintendo E3 2017 – vaatame kiirelt üle, mis on tulemas!

Nintendo etteaste läks nagu tavaliselt ja pigem sai uut infot juba olemasolevate mängude kohta. Võib-olla kõige suurem uudis oli “Rocket League” Switchi versioon ja siis muidugi “Metroid Prime“. Siiski sellest veel ei piisa, et konsool tolmust puhtaks pühkida – tuleb veel mõnda aega oodata kuni on olemas mõni konsooli soetamist vääriline mäng. Isiklikult pean selleks mänguks “Xenoblade Chronicles 2“, millest ka alustan Nintendo E3 2017 ülevaadet.

Xenoblade Chronicles 2

Põhimõtteliselt ainukene JRPG terves E3 nimistus, seega silma paistmine ei ole väga keeruline. Trailer ei ole suurem asi kahjuks ja natukene tõmbas ootuseid tagasi, kuid 40 minutit reaalselt mängu on päris kõva, kui graafika ja uuenduslik mängumehaanika ei ole olulised. Natukene on arusaamatu, et kuidas Nintendo on ajas kinni jäänud ja raudse rusikaga keeldub moodsa ajaga kaasa minemast. Mäng ilmub selle aasta lõpus.

Kirby

Roosa pall, kes armastus viskab on tagasi. Samasugune nagu on seda koguaeg olnud. Samasugune 2D nagu on seda koguaeg olnud. Mehaanika on samasugune nagu seda koguaeg olnud. Kõik on ikka selline nagu see on koguaeg olnud. “Kirby” fännid saavad rõõmustada, et armastust jagub ka Switchi peale. Nintendo jätkab enda lapsekonsooli staatusega üpris edukalt. Uus seiklus ilmub 2018 aasta.

Metroid Prime 4

Olgu, see uudis oli üllatus ja isegi lahe. Mängust ei tea muidugi mitte midagi. Millal see ilmub, kuidas mängib või välja näeb. Trailer näitab ainult nime ja anti teada, et arendus on käimas. VÄGA loodan, et see ei ole järgmine lastele suunatud “Metroid” mäng, vaid midagi korralikku.

Yoshi

Nojah, mida Nintendo ikka teeb kui lüpsab Mario universumi tegelasi. Vähemalt lastel on mul kodus midagi mängida ja kui Nintendo sedasi jätkab, siis ei saa need kunagi otsa. Ega “Yoshi” väga hull välja ei näe, seega seda isegi proovin. Mäng ilmub 2018.

Super Mario Odyssey

Mario on tagasi ja kuniks on Nintendo, ei lähe ta kusagile. Uus põhiseeria lisa on veider ja põhimõtteliselt annab Mariole võlumütsi millega vaenlaseid kontrollida. Miks mitte? Siiski, mäng on ilus, tundub lõbus ja olen 99% kindel, et teen selle täiesti läbi. Raske on vältida Mario mänge ning võib ennustada julgelt, et sellest tuleb üks Switchi suuri hitte – mida iganes see ka ei tähendaks. Ilmub 27. oktoobril 2017.

 

See põhimõtteliselt oligi kogu nende etteaste, mis jäi ülekaalukalt kogu ürituse nõrgimaks. Arusaadav, sest neil ei ole hetkel veel midagi näidata. Lisaks räägiti, et 3DS saab “Metroid: Samus Returns“, mis on põhimõtteliselt “Metroid II” uuendatud versioon. Ilmub 15. septembril. “Rocket League” tuleb ka Switchi peale, “Breath of the Wild” esimene DLC tuleb 30. juunil ning mainiti, et teine DLC tuleb jõulude ajal nimega “The Champions’ Ballad“, mis on põhimõtteliselt amiibode müügikampaania. Huvitav uudis oli ka see, et Game Freak teeb Pokemoni rollimängu Switchi peale. Millal, mis ja kuidas on kõik lahtine.
Nintendo oli ürituse viimane esineja ning minu jaoks suur pettumus. Mitte, et mul oleks eriliselt suured ootused Nintendo oskustele midagi erilist ja uut luua, vaid see oli isegi alla minu juba niigi madalaid ootuseid. Yoshi, Kirby, Metroid ja uus Mario – tõesti, Nintendo?

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar