Eesti mängu “Immortal: And the Death That Follows” esimene info

Ei ole kaua aega mööda läinud sellest, kui “Aeon Must Die!” ning Limestone Gamesi ümber tekkinud fiasko vapustas nii Eesti kui ka üleüldist mängumaastikku. Nüüdseks on aga aeg edasi liikunud ning endised stuudio liikmed on loonud uue stuudio nimega Mishura Games. Täna avalikustati nende esimese teose, “Immortal: And the Death That Follows” esimene treiler.

Teos on visuaalselt vapustav ning näha on ka mängupilti. Mäng segab kokku kaklusmängud, 90ndate anime ning side-scrollerid, et luua sümbioos, mis näib ideaalne.

Peategelane Fudo on endine Buddha pooljumalate vangilaagri korrapidaja. Saatuse kombel satub ta aga sinna ise ning ta peab ühendama Asurad, et Titaanide valdkonnast ning selle türannist liidri eest pageda. Mängija on ainuke raas inimlikkusest, mis Fudo sees alles, ning saab juhtida teda kas vabaduse või omaenda sisemise võimu poole. Teos lubab mängijatel võidelda kas hordide vastu või kogeda intensiivseid üks-ühele duelle. Vaenlased arenevad koos mängijaga ning lisaks pahalastele tuleb võidelda ka enda sisemise deemoniga, nagu oleks tegemist köieveoga. Kogu seda saadavad fenomenaalne visuaalne stiil, sujuvad animatsioonid ning instrumentaalne muusika.

“Immortal: And the Death That Follows” ilmub 2025. aastal PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch ja PC masinatele. Uude aastasse on planeeritud ka demo.

Mängu kohta saab rohkem teada arendajate kodulehelt või nende Discordist.

 

Galerii:

 

 

 

Jäta kommentaar:

About Margus Saldre

Twitter- @Fujyno

Lisa kommentaar