Paides toimus 11.-13. augustil suur LAN üritus, kus võidutes CS:GO võistkond X God.

Foto: Paide LAN

11.-13. august toimus Paide E-Piim Spordihallis üritus nimega Paide LAN. Ürituse korraldajateks on Paide noored Sander Savisaar ja Marti Kingisepp. Üritusel võttis osa 12 Counter-Strike: Global Offensive, 3 Overwatch võistkonda ja kümmekond niisama mängijat üle Eesti. Counter Strike: Global Offensive turniiri võitis võistkond x God, teise koha pälvis kushgorillas ja kolmanda MariaRannaVäli. Overwatchi turniir jäi aga kahjuks ära, kuna tekkisid tehnilised probleemid, mille tõttu ei olnud võimalik antud mängu mängida.

Foto: Paide LAN

“Üritusel tekkis paar tehnilist probleemi võrgu ja vooluga, sellest tulenevalt oli ka paaritunnine nihe ajakavas, mille tegime õnneks mängides ikkagi tasa.” räägib ürituse peakorraldaja Sander Savisaar. “Samuti ei soosinud meid emake loodus, kuna teise päeva lõpus hakkas meie kohal äikesetorm ja pidime kogu oma tehnika turvalisuse mõttes vooluvõrgust eemaldama. Peale nende probleemide lahendamist, saime rahulikult oma üritusega edasi minna.” võtab Sander Savisaar sujuvat üritust takisanud probleemid kokku.

Foto: Paide LAN

“Üldpilt jäi mulle üritusest positiivne ja mängijad olid rahul, kindlasti on asju mida järgmine üritus paremini teha ja millest õppida. Plaanime tulevikus korraldada uut Paide LAN’i. Ühtegi kuupäeva ei oska kahjuks öelda, aga plaanime teha võimsama ja parema ürituse, kui leiame endale suurema korraldusmeeskonna ja rohkem sponsoreid. Võimalik, et see võib juhtuda järgneva aasta esimeses pooles.” räägib Sander Paide LANi tulevikuplaanidest.

Foto: Paide LAN

Huvi korral võib kirjutada otse korraldajatele, sest Paide LAN otsib inimesi, kes on huvitatud võrgupidude korraldamisest või kes tahab rohkem teada nendest eluolust, siis korraldajad Sander ja Marti on valmis õpetama selgeks võrgupidude nö ”101”, et kõik saaksid kaasa lüüa nende tulevastes üritustes. Lisaks otsib tegus meeskond ka uusi e-spordihuvilisi sponsoreid, kes on huvitatud Paide LAN tegevustest ja tahaksid toetada kohalike noorte ettevõtmisi.

Foto: Paide LAN

Korraldajad kasutavad meediakajastuse võimalust, et tänada Paide LAN’i korraldusmeeskonda, sponsoreid (For Gamers, LuxIT, Ordi, ByteLife, Pizzakiosk, Red Bull, Playfair, IT-teaduskonna üliõpilaskogu), ürituse castereid ja muidugi kõiki osavõtjaid kelleta ei oleks antud üritus võimalik olnud.

Foto: Paide LAN

Lisainfot leiab nende kodulehelt www.paidelan.eu ja Facebooki lehelt nimega Paide LAN, kus kaudu korraldajad planeerivad hoida huvilised kursis nende tegemiste ja tulevikuplaanidega.

Toimetaja: Raiko Puust
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar