Sony E3 2017 – vaatame kiirelt üle, mis on tulemas!

Sony E3 etteaste ei toonud erilisi üllatusi, kuid näitas uut asjade kohta, mida juba ootame. Ütlen üle, et Sony jaoks ei ole E3 eriliselt oluline sündmus, sest nende kalender on sätitud Tokyo GameShow ja Playstation Experience järgi. Need kaks kohta on alati olnud need, kus Sony näitab, mis neil on pakkuda. E3 puhul näidatakse mänge, mis on tulemas järgmise aasta jooksul. Selline muster jätkus neil ka seekord, seega ei olnud sõnagi “The Last of Us 2” ega “Bloodbourne 2” kohta. Vaatame lähemalt ja lühidalt üle, mis on tulemas.

Uncharted: Lost Legacy

Uncharted 4 eraldiseisev DLC hakkab võtma täiesti omaette mängu mõõtmeid. Uus trailer näitas mängust rohkem ning seekord on ka omajagu reaalset gameplay materjali. Caludia Black tuleb PS4 konsoolidele juba 22. augustil.

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds

2017 aasta üks vaieldamatult parimaid ja ilusamaid mänge saab DLC nimega “The Frozen Wilds“. Teame, et saabub juba see aasta, see on pikk ning pidavat täiendama juba niigi täiuslikku narratiivi.

Days Gone

Näidati pikemat videomaterjali Sony Bend poolt tehtavale zombimärulile “Days Gone“. Midagi suurt ja uut ei näidatud, vaid lihtsalt saime teada, et ajuteda zombisid saab kasutada enda kasuks. Ilmub 29. detsember 2017.

Monster Hunter World

Suur uudis on kindlasti see, et “Monster Hunter World” on tulemas konsoolidele ja hilisemal ajal ka PC peale. Sellest tuleb üks järgmise aasta populaarsemaid mänge, seega pange vaim valmis! Ilmub 2018 aasta esimeses pooles PS4, XB1 peale.

Shadow Of The Colossus

Üks E3 suuremaid uudiseid oli “Shadow Of The Colossus” remake. Tegemist on täiesti uuesti tehtud versiooniga, sest HD remake oli juba PS3 peal olemas. Tänapäevased graafilised võimalused sedavõrd kuulsa kultusklassiga on garanteeritud hitt. Ilmub järgmise aasta alguses.

Call of Duty: World War II

Uus videomaterjal järgmise COD mängu kohta. Näeb välja nagu “Battlefield 1“, kuid inimesed ootavad seda ja on põnevil. Ilmub 3. novembril PS4, XB1 ja PC peale.

The Inpatient

60 aastat enne sündmuseid mängus “Until Dawn“, viib “The Inpatient” mängijad Blackwoodi sanatooriumisse. Tegemist on PSVR mänguga, mis kasutab “Until Dawn” mängus olnud mineviku sündmuseid, et luua õudne olevik. Ilmumise aeg ei ole teada.

Star Child

Kosmoselaev maandub võõrale planeedile ning laevast väljuv tegelane asub avastama võõrast ja ohtlikku keskkonda. Tegemist on PSVR mänguga, mille arendajaks on Gamethrust (Gamestopi tütarettevõte). Ilmumisaeg ei ole teada.

Bravo Team

PSVR mäng, mille tegevus leiab aset modernses Ida-Euroopa linnas. Meeskond jääb lõksu keset konflikti, kui kohalik president on tapetud ning peavad ellu jääma. Mäng kasutab ka PSVR Aim juhtpulti, seega tõotab tulla midagi head. Ilmumisaeg ei ole teada.

Monster of the Deep: Final Fantasy XV

Inimesed naersid kui kuulsid, et suur osa Final Fantasy XV kogemusest on kalapüük. Hiljem selgus, et see on mängu üks populaarsemaid funktsioone. Siiski pean ülema, et on äärmiselt veider kujutada ette maailma, kus Square Enix kuulutab välja Final Fantasy VR mängu, mille ainukene tegevus on kalapüük. Väga veider. Ilmub selle aasta jooksul.

Moss

Ülekaalukalt kõgie parem PSVR mäng, mida esitleti, kuid rahvas saalis jäi täiesti külmaks. Hetkel ainult PSVR peal ilmuv mäng näeb ilus välja, hea emotsiooniga ja mõnusalt voolav. Ootan seda VR kogemust kõge enam. Ilmumisaeg ei ole teada.

God of War

Peaaegu aasta aega pole olnud kuulda midagi uut, siis seekord sai pikema video ning kinnitati ära, et Kratos on isaks saanud ning proovib enda poega kasvatada. Kratos on kolinud uute jumalate territooriumile – Skandinaavia. Järgmise aasta alguses ilmuv mäng on potentsiaalne aasta mängu kanditaat.

Detroit: Become Human

David Cage’i järgmine teos näeb suurepärane välja ning uus videomaterjal näitab, et mängija võtab endale androidi rolli, kes juhib mässu inimeste vastu. Ilmumisaeg ei ole teada.

Marvel’s Spider-Man

Insomniaci uus Ämblikeem näeb suurepärane välja ja selgelt mõjutatud Arkham seeria mängudest (Rocksteady poolt tehtud). Video näitab erinevaid viise, kuidas vastaseid maha võtta ning vihjab külaliskaraktereid, kuid olen skeptiline. Minevikus on olnud palju Spider-Man mänge, mis näevad head välja kuni momendini, kui reaalselt mängima hakkab. Ilmub 2018 PS4 peale.

 

Mida veel räägiti – “Undertale” tuleb PS4 ja PSVita peale, näidati uut “Destiny 2” trailerit ning saime teada, et “Marvel vs Capcom Infintite” ilmub 9. septembril. Sellega Sony ka suht lõpetas. Siin nimekirjas on palju järgmise ja ka veel sellee asta hitte, seega on mida mängida ja oodata.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar