E3 2019: meie kogu show lemmik ja suurim üllatus – “Biomutant”

Priit: Üks asjadest, mida juba ammu proovida tahtsin. Tegemist on kolmemõõtmelise seiklusmänguga postapokalüptilises maailmas, kus mängija kontrollib oma isiklikku mutanti. Mängu alguses saab muuta oma olendi attribuute, millest omakorda muutub ka välimus, näiteks kui panna kiirus põhja, kasvab mutandile ette roti nina ja pikad hambad, samas jõudu arendades laieneb ülakeha, pea muutub väikseks. Peale ilusate visuaalide on liikumine väga mugav ja sujuv, siit-sealt on võimalik leida uusi varustusejuppe ning isegi ehitada päris oma robot mille sees ringi kruiisida. Demo jooksul oli minu lemmikuks asjaks siiski endale limapalli ümber tõmbamine. Nimelt lisaks hüppevõime tuunimisele on selle palliga võimalik vaenlaseid rünnata, mõne sekundiga saab Biomutandist Katamari. (Video on all).

Raiko: THQ Nordic tuli sellel aastal päris võimsalt ennast näitama ning ei saa midagi halba öelda – neil oli mida näidata. “Biomutant” on vahel silmade eest läbi käinud, kuid enne oma käega mängimist ei olnud antud mängu võlu kuidagi tuttav.  Minu jaoks ei ole Biomutant olnud midagi sellist, mida ootaks või mängida tahaks, kuid peale E3 demo proovimist pean ennast ka koheseks fänniks. Mäng on ikka uskumatult lõbus ja kaasahaarav, et oleksin võinud vabalt kogu asja seal lõpuni mängida. Selged menüüd ja arusaadav progress, erinevad võimalused vastastega võitlemiseks ning erinevaid saladusi otsida. Visuaalselt mõnus ja ootamatult tugev esitlus tegi sellest mängust meie jaoks ühe show parima mängu. 

THQ Nordic pole seni olnud just suurimate tootjate ja levitajate hulgas, kuid tänavune E3 lineup oli vägagi võimas ning ootamatult stiilipuhas “Biomutant”, mis oli muljetavaldav igas aspektis on selge märk, et ettevõte tahab liikuda suute tegijate hulka. Ei imestaks kui peagi näeme ka THQ Nordicu pressiüritust enne E3, sest kui neil on veel selliseid mängu “Biomutant”, “Darksiders: Genesis” ja veel teised, siis hea meelega istuksin saalis ja kuulaksin.

 

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar