E3 2019: Punamütsike, kaardimäng ja mobiiltelefon – “Night of the Full Moon”

Priidule ei andnud “Pascal Wager: Annucation” väljakutses põrnumine kohe kuidagi rahu, siis käis seal tegelikult mitu korda tagasi. Kuna tootja Giant Games oli esindatud mitme mänguga, siis Priit astus ligi ja proovis ära ka seal olnud teise mängu nimega “Night of the Full Moon“. Mina proovisin antud tootja kaks teist mängu ära, mida saab lugeda teistest artiklitest, kuid kuna Priit tegelikult pidevalt mängib enda mobiiliga erinevaid mänge, siis nagu võid oodata, juba samal õhtul olime jogurtikohvikus istumas kui tal telefon väljas ja “Night of the Full Moon” suure hooga käimas.

Priit: Väga lihtsakoeline kaardimäng, mis ei vaja isegi pidevat netiühendust. Lihtsamalt öeldes – Punamütsike läheb otsima oma kaduma läinud vanaema. Kogu narratiiv seletatakse läbi lihtsa kaardimängu, kus võidelda saab ainult tehisintellekti vastu. Lisatud on loomulikult kogemuspunktid ning nende kaudu tugevamaks saamine, kogutud kulla eest saab muuta oma kaardipakki, eemaldades sealt kaarte või ostes poest juurde uusi. Olgugi et mäng ei küündi keerulisemate strateegiliste võteteni nagu “Hearthstone”, on asjal jumet.

Mängida saab erinevate tegelaste klassidega, samas suurteks, pikemaajalisteks strateegiateks on jäetud vähe ruumi, sest korraga käes palju kaarte olla ei saa. Samas lühikeseks ajaviiteks olukorras kus interneedumit pole, on asi täiesti mängitav. Kogu mäng ei kesta küll kaua, kuid on loodud nii, et seda peaks läbi mängima mitu korda, et mängija saaks katsetada erinevaid valikuid ja proovida läbi kõik erinevad lõpud. Muide “Pascal Wager” on sama tootja poolt loodud. Mittevajalik internetiühendus on suur pluss. Kogu asi on telefoni peal juba saadava, arvutusmasinatele tulev versioon on hetkel töös.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar